Avaleht / Uudised / A. Le Coq toob turule magusa Aura apelsini nektari

A. Le Coq toob turule magusa Aura apelsini nektari

13. veebruar 2009

Varasemad uudised

Eesti mahlaturuliider A. Le Coq toob turule magusa Aura apelsini nektari. Uus nektar sisaldab 50% ulatuses naturaalset apelsinimahla ning on säilitusaineteta.

Eesti suurim joogitootja A. Le Coq täiendab Aura mahlade tootesarja uue apelsini nektariga. Nektari teeb eriliseks joogi magusam maitse, mis tasakaalustab mahla happelisust ning muudab selle nii laste kui täiskasvanute jaoks kergemini joodavaks.

A. Le Coq’i juhi Tarmo Noobi sõnul oli tootearendus tingitud lähtuvalt tarbijate eelistustele ning soovidele vastu tulles. „Näiteks Skandinaavias on valik magusate apelsinimahlade ja nektarite osas rikkalikum, kuid seni on Eesti turul magus ja kergesti joodav apelsinimahla toode puudunud,” ütles Noop. Noobi hinnangul on valdavalt praegu turul olemasolevad tooted apelsinimahlale omaselt happelised, mistõttu on paljudel mahla janu eesmärgil raske juua. „Uue apelsini nektari magus maitse muudab joogi hõlpsamalt joodavaks nii lastele kui ka täiskasvanutele. Usume, et sellest joogist saab paljude mahlasõprade jaoks üks lemmiktoode,” lisas Noop.

Kõik apelsinis sisalduvad vitamiinid on kasulikud ja vajalikud meie toidus, eriti C-vitamiin. Apelsin ei ole küll kõige C-vitamiinirikkaim puuvili, kuid siiski on see kõige populaarsem puuvili meie laual ning seetõttu ka meie peamine C-vitamiini allikas.

Uue Aura magusa apelsini nektari soovituslik hind jääb vahemikku 14.90-15.90 krooni.

Jaga uudist