Avaleht / Tule tööle

  Tule tööle

  Eesti vanim ja suurim joogitootja A. Le Coq on asutatud rohkem kui 200 aastat tagasi. Nüüd on traditsioonilisest õlletehasest saanud üks Euroopa moodsamaid joogitööstusi. Oleme alati seisnud Eesti joogikultuuri säilimise ja arendamise eest ning hoidnud au sees vanu joogitootmise traditsioone. Samal ajal oleme järjepidevalt uuendanud mitmekesist tooteportfelli. Soov iga päev areneda ning olla parim on viinud meid edukalt läbi mitmest majanduskriisist ja keerulistest aegadest. Juba aastaid on A. Le Coq valitud Eesti toiduainetööstuste seas kõige konkurentsivõimelisemaks ettevõtteks. 2019. aastal pälvisime Eesti mainekaima ettevõtte tiitli ja mitmel aastal on meid valitud Eesti atraktiivseimate tööandjate hulka.

  Kõikide tunnustuste ja edu taga on olnud suur ning eriline roll meie inimeste, A. Le Coqi töötajate isiklikul panusel. Meie eesmärk on pakkuda töötajatele keskkonda, mis inspireerib saavutama parimat tulemust ning kus kõik töötajad on hoitud ja oodatud.

  Kandideerimine

  Tööle kandideerimise protsess

  Kõik oma töökuulutused avaldame CV Keskuse keskkonnas, mõnel juhul ka sotsiaalmeedias ja CV-Online’is.

  VASTUS

  Vastame igale kandidaadile esimesel võimalusel, kindlasti mitte hiljem kui nädal pärast konkursi lõppu.

  INTERVJUU

  Sobivale kandidaadile saadame meilile intervjuu kutse koos võimalike intervjuu toimumise aegadega. Sul tuleb teha valik. Kui Sa ei leia valikust endale sobivat aega, siis anna meile sellest teada.

  Intervjuul tutvustame Sulle ettevõtet ja pakutavat töökohta ning räägime Sinu varasemast töökogemusest.

  VAATLUSPÄEV

  Selleks, et kandidaat saaks pakutava tööga ja meie kandidaadiga paremini tuttavaks, pakume mõne ametikoha puhul võimalust tulla vaatluspäevale. See tähendab, et Sul on võimalus viibida töökeskkonnas ja jälgida töövarjuna mõne põhikohaga töötaja tegemisi. 

  KODUTÖÖ JA ÜLESANDED

  Spetsialistide ja juhtide värbamisel palume kandidaadil teha kodutöö või anname kohapeal lahendamiseks pakutava ametikohaga seotud ülesandeid või situatsioonikirjeldusi. Võib toimuda ka mitu vestluste vooru.

  LISAKS

  Lõppvooru jõudnud kandidaatide puhul võtame ühendust kandidaadi antud soovitajatega.

  Kõik konkursil kandideerijad saavad vastuse, ka juhul, kui nad ei osutunud valituks.

  TÖÖLE ASUMINE

  Väljavalitud kandidaadiga lepitakse kokku töölepingu tingimused ja tööle asumise aeg.

  Lisainfo saamiseks kirjuta aadressile personal@alecoq.ee 

  Enam kui töökoht

  A. Le Coq on rohkem kui lihtsalt kellast kellani tööl käimise paik. Oleme alati tegutsenud selle nimel, et luua turvaline ja mugav töökeskkond, mis arvestab töötajate vajadustega ning pakub tänapäevaseid lahendusi. Normaalse töökeskkonna tagamisel on oluline ohutus – eesmärk on vältida tööõnnetusi. Turvalise töökeskkonna loomises osalevad kõik töötajad. Inimene, kes märkab ohtu või turvalisuse parandamise vajadust, saab oma tähelepanekust teada anda äpiga WESEE. 

  Kui töötada, siis pühendunult ja innuga, kuid ka puhkamiseks ning energia taastamiseks tuleb aega võtta. Mugavad puhkeruumid, tänapäevased olmetingimused ja tervisetoad annavad võimaluse aja maha võtta. Et energiat jaguks, pakub meie tehase söökla taskukohase hinnaga maitsvaid ja tervislikke toite.

  A. Le Coqi sisekommunikatsiooni allikas on A. Ja Leht. Sisukas väljaanne koondab meie inimeste jaoks olulisi uudiseid ja kajastab toimunud sündmusi. Tunneme, et A. Le Coq on tõesti palju enamat kui argine töökoht. 

  Õiglane töötasu

  Kord aastas vaatame üle palgaturu uuringu ja tõstame töötajate palkasid vastavalt ametikoha turustatistikale. Meie eesmärk on tõsta palkasid igal aastal ja oleme seda ka pidevalt teinud. Lisaks väärtustame töötajat ja tema häid töötulemusi lisatasudega ning maksame lisahüvitist öötöö eest 50% töötasu ulatuses.

  Töötaja arendamine

  A. Le Coqi hea maine loob iga meie töötaja – oleme täpselt nii hea, kui on meie inimesed. Meie edu ning pideva arengu alus on töötajate isiklik areng ja koolitamine. Koolituskalender on igal aastal uus. Peale isiklike oskuste arendamise on võimalus osaleda A. Le Coqi arendustiimides. Meie tiimid koosnevad kuni viieteistkümnest inimesest. Usume, et tiimis tekkiv sünergia, pühendumus ja paindlikkus võimaldavad saavutada kiiremaid ning paremaid tulemusi. Tiimitöö annab meie inimestele hea võimaluse ettevõtte arengus kaasa rääkida ja ühiselt uusi sihte seada.

  Tippjuhtide ja võtmespetsialistide koolitamiseks on loodud rahvusvaheline kõiki Olvi grupi ettevõtteid ühendav Olvi Akadeemia. Akadeemia sessioonid tagavad lisaks uutele teadmistele ka heade kollegiaalsete suhete loomise ja suurendavad meie-tunnet.

  Hoolime keskkonnast

  Oleme A. Le Coqis veendunud, et keskkond ja majandus on ühe mündi kaks külge. Kui me ei suuda hoida keskkonda, siis me ei suuda hoida ka iseennast, mistõttu peame rohelise mõtteviisi arendamist igal sammul tähtsaks. Töötame selle nimel, et jätta järeltulevatele põlvedele maha parem paik, kus elada. Investeeringud jätkusuutlikesse tehnoloogiatesse ja pakenditesse võimaldavad toota keskkonnasäästlikumalt: suurendada ressursitõhusust ja vähendada ökoloogilist jalajälge. Kasutame tehases ainult roheelektrit ja leiame viise, kuidas arendada nii oma tootmises kui ka pakendamises ringmajandust. Usume, et iga meie töötaja annab oma panuse paremasse homsesse.

  • Kasutame 100% roheelektrit.
  • Muudame oma heitvee bioenergiaks, vähendades nii tuntavalt CO2-jalajälge.
  • Suuname katlamaja suitsugaasi tootmisenergiaks.
  • Kasutame tootmisjääke loomasööda ja biogaasi valmistamiseks.
  • Kasutame oma päikeseenergiajaama, mille abil katame osaliselt logistikakeskuse energiavajaduse.
  • Oleme soetanud esimesena Baltimaades täiselektrilise veoki, mis lisaks igapäevasele rohelisemale veole Tallinnas annab nii meile kui ka veonduse sektorile infot tuleviku veonduse keskkonnasäästlikumaks korraldamiseks.

  Võrdsed võimalused

  A. Le Coqi igapäevase töökeskkonna alustalad on märkamine, hoolimine ja võrdsus.

  Peame oluliseks nii võrdsust meeste ja naiste vahel kui ka rassilist, usulist ja vanuselist võrdsust. Sellest põhimõttest lähtume ka palga maksmisel – samal ametikohal saavad töötajad võrdset palka olenemata nende soost.

  Lisaks tööle

  A. Le Coqi töötajad moodustavad ühtse pere. Toetame töötajate elus olulisi sündmusi. Peame meeles perekondlikke tähtpäevi: lapse sünni puhul toetame töötajaid rahaliselt ja kingime beebipaki, tähistame juubeleid ning oleme toeks kurva sündmuse korral.

  Pakume hambaravi, massaaži ja prilliostu osalist kompenseerimist. Kolme esimese haiguspäeva tasu pärast ei pea muretsema, kuna hüvitame need 100%.

  A. Le Coq on aastate jooksul toetanud sportlikku eluviisi. Katame Stebby kaudu kuni 50% töötajate treeningutasudest ja toetame nende osalemist rahvaspordiüritustel.

  Töötaja, kes on meiega olnud juba üle viie aasta, saab boonusena arvestada kuni viie tööpäeva pikkuse lisapuhkusega. Kõikide töötajate rõõmuks on meil Võrtsjärve ääres ettevõtte suvila, mida saab soovi korral kasutada mõnusa nädalalõpu veetmiseks või sünnipäeva tähistamiseks. Meeldejäävaid elamusi loovad ühisüritused ning oma töötajate soodustused, nagu tasuta sissepääs õllemuuseumisse, uudistoodete degusteerimised, jõulu- ja jaanijoogid või soodushinnaga tooted kingipoes.

  Väärtustame endiseid staažikaid töötajaid: pakume neile võimalusi koos reisida ja kultuuri nautida ning toetame nende tegevust klubis Humal.