A. Le Coq Premium alkoholivaba isotooniline nisuõlu

Alkoholivaba õlu
Kangus: 0,0% vol

A. Le Coq Premium alkoholivaba nisuõlu on saksapärane nisuõlu, millest on vaakumdestillatsiooni meetodil eemaldatud alkohol. Kuigi alkohol on välja võetud, on õlu oma maitseomadustelt jäänud sarnaseks traditsioonilisele nisuõllele. Seetõttu on see hea valik neile, kes on otsustanud vähendada oma alkoholitarbimist, kuid ei soovi piirduda vaid vee ja karastusjookidega. Tegemist on naturaalselt kääritatud joogiga, milles on ainult looduslikud koostisosad ja kuhu pole lisatud suhkrut.

A. Le Coq Premium alkoholivaba nisuõlu on ainulaadne oma isotooniliste omaduste poolest. Isotoonilised on need joogid, mille osmolaarsus ehk organismi imendumise kiirus on sarnane inimese vereplasmale. Alkoholivaba nisuõlle isotoonilisus on tagatud hoolikalt juhitud kääritusprotsessiga, millega saavutatakse kergesti omastatav kombinatsioon teraviljast lahustunud süsivesikutest, aminohapetest ning naatriumi- ja kaaliumisooladest. Seega sobib see hästi taastumiseks pärast rasket füüsilist tööd või sportlikku pingutust. Oma süsivesikutel põhineva isotoonilisusega on see tavalistele spordijookidele hea alternatiiv, mida juua pärast trenni, aga ka suurepärane värskendaja kõigile, kes harrastavad aktiivset eluviisi.

0,5 l (purk)
 • vesi, nisulinnased, odralinnased, karamell-linnased, taimsed ekstraktid, humal, humalaekstraktid, looduslik lõhna- ja maitseaine.

   

 • Energiasisaldus122 kJ / 29 kcal
  Rasvad0 g
  millest küllastunud rasvhapped0 g
  Süsivesikud5,9 g
  millest suhkrud1,3 g
  Valgud0,8 g
  Kiudained0 g
  Sool0 g