Alkoholivaba õlu
Kangus: 0,0%

A. Le Coq Premiumi alkoholivabas õlles on säilinud Premiumile omane pehme maitse tänu erilisele valmistamisviisile. Alkoholivaba õlle tootmiseks kasutame valmis kääritatud õlut, millest seejärel eraldame spetsiaalse vaakumaurustamise meetodil alkoholi. Vaakumi tekitamine võimaldab õllest alkoholi välja aurustada madalal temperatuuril, nii ei saa õlle maitse protsessi käigus kannatada ning ka alkoholivabas õlles säilib Premiumi hea ja pehme maitse.

Alkoholivaba A. Le Coq Premium sobib neile, kes soovivad alkoholitarbimist vähendada või on otsustanud alkoholist üldse loobuda. Loomulikult on see ka parim valik kõigile õllesõpradele nendeks hetkedeks, mil alkoholi tarbimine ei ole kas lubatud või võimalik.

Alkoholivaba õlle kalorsus on väiksem kui tavapärasel lager-õllel, seetõttu sobib see õlu ka neile, kes muretsevad liigse kehakaalu pärast. Alkoholivaba Premiumi 0,33 l pudelis on vaid 87 kilokalorit (100 grammi kohta 26,3 kcal). B-vitamiinide sisaldus teeb alkoholivabast õllest ka sobiva spordijoogi, mis aitab pärast füüsilist pingutust kiiresti taastuda.

Mõrusus 19 IBUVärvus 11 EBC

KOOSTISOSAD:

vesi, odralinnased, oder, humal, humalaekstraktid.

100 ML TOODET SISALDAB KESKMISELT:

Energiasisaldus 112 kJ / 26,3 kcal
Rasvad 0 g
millest küllastunud rasvhapped 0 g
Süsivesikud 5,4 g
millest suhkrud 0,2 g
Kiudained 0 g
Valgud 0,8 g
Sool 0 g

Pakendid