Avaleht / Uudised / Eesti Parim Mittealkohoolne Jook 2024 on Aura supersmuuti

Eesti Parim Mittealkohoolne Jook 2024 on Aura supersmuuti

17. aprill 2024

Varasemad uudised

Toiduliit tunnustas juba 30. korda parimaid kodumaiseid toidutooteid. Aasta parimate toidutoodete auhinnad andsid Toiduliidu aastakonverentsil üle Vabariigi Presidendi abikaasa Sirje Karis, regionaalminister Madis Kallas, Toiduliidu juht Sirje Potisepp ja Toiduliidu volikogu esimees Veljo Ipits.

Kuldne tiitel Eesti Parim Mittealkohoolne Jook 2024 läks A. Le Coq Aura kirsi-banaani-mango odravõrsetega supersmuutile!

„Smuuti esindab tänavusel konkursil laiemalt silma jäänud kiireks tarbimiseks mõeldud suunda – väike pakend, mugav kasutada toitvaks vahepalaks,“ kommenteeris žürii esimees Rain Kuldjärv.

“Siirast heameelt teeb neljal viimasel aastal lausa kolm parima mittealkohoolse joogi tiitlit Aurale – 2021 Aura supersmuuti mango-banaani ja peediga, 2023 Aura ökoloogiline filtreerimata õunamahl ja nüüd 2024 taas Aura supersmuuti kirsi-banaani-mango ja odravõrsetega. See näitab, et meie tootearendus on väga hinnatud ja tasemel nii ekspertidest moodustatud komisjoni kui ka tarbijate sõnul,” rõõmustas tunnustuse üle A. Le Coqi turundusdirektor Katrin Vernik.

Mahedamaitseline smuutijook odravõrsemahlaga on kõrge kiudainesisaldusega ja sellele on lisatud C-vitamiini. Smuutijoogi mahlasisaldus on 96%, sellele ei ole lisatud säilitusaineid ega suhkrut. Pakend on valmistatud peamiselt taastuvatest materjalidest ja seda on lihtne taaskasutamise jaoks sorteerida. Toode sobib ka veganitele. Suurepärane valik kosutavaks hommikusöögiks või värskendavaks vahepalaks.

Konkursil märgiti parimate alkohoolsete jookide seas eriliselt ära ka meie talvine õlu Le Coq Winter Stout.

Le Coq Winter Stout on rikkaliku maitsega tume pinnakääritusega õlu, milles on tunda pistaatsiapähklit ning kergelt magusat maitsenüanssi lisab Madagaskari vanilli ekstrakt.

Jaga uudist