Proteiini 26 g ja kreatiini 1 g

Šokolaadimaitseline proteiinijook on puhtast piimast valmistatud kõrge valgusisaldusega vahepala, mis sisaldab lisaks kreatiini. Laktoosi- ja gluteenivaba proteiinijook on mugavas ready-to-use korgiga pakendis.

Proteiinid ehk valgud aitavad ehitada ja taastada kudesid ning säilitada lihasmassi kaalulangetuse ajal. Keskmisel inimesel on soovitatav tarbida päevas 1 g valke 1 kg kehakaalu kohta, suurematel trennitegijatel aga kuni 2,5 g kehakilo kohta.

Proteiinijoogis sisalduv kreatiin tõstab treeningutel füüsilist võimekust lihasmassi kasvatamisel, suurendab lihaste jõudu ja kasvu ning kiirendab treeningust taastumist.

Kellele ja milleks on kreatiiniga proteiinijook mõeldud?

  • Proteiinijook sobib füüsiliselt aktiivsetele inimestele vahepalaks enne trenni või taastumiseks pärast seda. See võib olla ka lihtsalt valgurikas vahepala pikal matkal või tööpäeval.
  • Eriti hästi sobib proteiinijook väikese kehakaaluga ning gluteeni- või laktoositalumatusega inimestele valgunormi täitmiseks.
  • Mugav pakend võimaldab jooki kaasa võtta kõikjale: treeningusaali, võistlustele, matkale, tööle, kooli. Arctic Sport proteiinijook on tõhus valguallikas ja sobib iga elustiili juurde.

KOOSTISOSAD:

D-vitamiiniga laktoosivaba piim; piimavalk; suhkur; kakao (1%), maltodekstriin; kreatiin (0,3%); lõhna- ja maitseaine; happesuse regulaator – kaaliumtsitraat; stabilisaator – karrageen.

100 ml toodet sisaldab keskmiselt:

Energiasisaldus 300 kJ / 70 kcal
Rasvad 0,7 g
millest küllastunud rasvhapped 0,4 g
Süsivesikud 8,9 g
millest suhkrud 7,8 g
Kiudained 0,3 g
Valgud 7,8 g
Sool 0,1 g
Vitamiinid / Mineraalid / Laktoos / Kreatiin
Vitamiin D 1,0 μg
Riboflaviin (B2) 0,2 mg
Vitamiin B12 0,4 μg
Kaltsium 165 mg
Laktoos < 0,01 g
Kreatiin 0,3 g

Pakendid