Arctic Sport šokolaadi proteiinijook kreatiiniga

Proteiini 28 g ja kreatiini 1 g

Šokolaadimaitseline proteiinijook on puhtast piimast valmistatud kõrge valgusisaldusega vahepala, mis sisaldab lisaks kreatiini. Laktoosi- ja gluteenivaba proteiinijook on mugavas ready-to-use korgiga pakendis.

Proteiinid ehk valgud aitavad ehitada ja taastada kudesid ning säilitada lihasmassi kaalulangetuse ajal. Keskmisel inimesel on soovitatav tarbida päevas 1 g valke 1 kg kehakaalu kohta, suurematel trennitegijatel aga kuni 2,5 g kehakilo kohta.

Proteiinijoogis sisalduv kreatiin tõstab treeningutel füüsilist võimekust lihasmassi kasvatamisel, suurendab lihaste jõudu ja kasvu ning kiirendab treeningust taastumist.

Kellele ja milleks on kreatiiniga proteiinijook mõeldud?

 • Proteiinijook sobib füüsiliselt aktiivsetele inimestele vahepalaks enne trenni või taastumiseks pärast seda. See võib olla ka lihtsalt valgurikas vahepala pikal matkal või tööpäeval.
 • Eriti hästi sobib proteiinijook väikese kehakaaluga ning gluteeni- või laktoositalumatusega inimestele valgunormi täitmiseks.
 • Mugav pakend võimaldab jooki kaasa võtta kõikjale: treeningusaali, võistlustele, matkale, tööle, kooli. Arctic Sport proteiinijook on tõhus valguallikas ja sobib iga elustiili juurde.
0,33 l tetra
 • D-vitamiiniga rikastatud laktoosivaba piim, piimavalk, suhkur, kakao (1%), maltodekstriin, kreatiin (0,3%), lõhna- ja maitseaine; happesuse regulaator – kaaliumtsitraadid; stabilisaator – karrageen.

 • Energiasisaldus316 kJ / 76 kcal
  Rasvad0,6 g
  millest küllastunud rasvhapped0,4 g
  Süsivesikud8,8 g
  millest suhkrud7,9 g
  Valgud8,5 g
  Kiudained0 g
  Sool0,1 g
 • Vitamiin D1,0 μg
  Riboflaviin (B₂)0,2 mg
  Vitamiin B₁₂0,4 μg
  Kaltsium230 mg
  Laktoos< 0,01 g
  Kreatiin0,3 g