Avaleht / Selge Grupijuht

Selge Grupijuht

3. juunil algas taas Kuku Raadio traditsiooniks kujunenud kampaania „Selge grupijuht“. Juba 8. aastat kutsub ka A. Le Coq algatuse toetajana liiklejaid ohutusele ja vastutustundlikult tarbima. Eesmärk on ennetada joobes juhtimist ja vähendada sellega liiklusohtusid. 

Osalema oodatakse kaineid juhte, kes hoolitseks jaanilaupäeval ja jaanipäeval selle eest, et keegi sõpradest või tuttavatest joobes olekus ise liiklusesse ei kipuks. Kõik vastutustundlikud juhid on oodatud end kirja panema vahemikus 3.–20. juuni. 

Registreeri end Kuku Selgeks Grupijuhiks siin.

Kõigi registreerujate vahel läheb A. Le Coqi poolt loosi 5 kasti Fassbrause Cherry alkoholivabu õllejooke ja 5 kasti Premium 0,0% alkoholivaba õlut.

Liitu kindlasti ka A. Le Coqi Facebooki grupiga Selge Grupijuht – jaanipäeval 0 kraadi. Grupis tutvustame erinevaid alkoholivabu jaanijooke ja loosime põnevaid lisaauhindu.

A. LE COQ PREMIUM ALKOHOLIVABA

Alkoholivaba Premium on täiesti 0,0%, aga selles on säilinud Premiumile omane pehme maitse. Kasutame erilist vaakumtehnoloogiat, mille abil eraldame õllest alkoholi nii, et maitse ei kannata. Jaanipäeval on Premium 0,0 just õige jook, sest tänu B-vitamiinide sisaldusele aitab see taastada ka organismi jõuvarusid. Naudi elu, õlle head maitset ja võta ikka vabalt, alkoholivabalt!

A. LE COQ FASSBRAUSE CHERRY

Oled otsinud jooki, milles kohtuvad õlu ja kirss ning mis oleks jaanipäevatordil täiesti teistmoodi kirsiks? A. Le Coq Fassbrause Cherry on just see õige! Kes siis ei unistaks õrnalt magusa kirsimaitsega naturaalselt kääritatud joogist, mis on valmistatud alkoholivabast õllest ja kirsimahlast? B-grupi vitamiinid vilistavad vingelt taustal ja laulev kombo viib mõtted päikeselisele (täiesti vihmavabale) jaanipeole.