Avaleht / Uudised / Parim toiduainetööstusettevõte on taas A. Le Coq

Parim toiduainetööstusettevõte on taas A. Le Coq

14. oktoober 2016

Varasemad uudised

13. oktoobril toimunud pidulikul auhinnagalal Eesti Parimad Ettevõtted 2016 pälvis A. Le Coq 11. korda konkurentsivõimelisima ettevõtte tiitli toiduainetööstuse valdkonnas.

A. Le Coq’i juhi Tarmo Noobi sõnul on ettevõtte jätkuva edukuse taganud soov pakkuda tarbijaile head ja mitmekesist valikut. “A. Le Coqi tootevalikust leiab 12 erinevat tootegruppi. Lisaks traditsioonilistele tuttavatele maitsetele töötame pidevalt välja uusi tooteid, et pakkuda laia valikut ja põnevaid maitsekombinatsioone,” ütles Noop. “A. Le Coq on tänu investeeringutele Baltimaade üks kõige kaasaegsemaid joogitööstusi. Meie eesmärk on pakkuda kõrget kvaliteeti. Tunnustus annab meile lisamotivatsiooni,” lisas Noop. 

Konkurentsivõime edetabel selgitab välja Eesti tugevaimad ettevõtted nende edukuse, tulemuslikkuse ja jätkusuutlikkuse põhjal.

“Ettevõtjate tunnustamine nende panuse eest ühiskonnas on kaubanduskoja jaoks alati tähtsal kohal olnud,“ kinnitas Eesti Kaubandus-Tööstuskoja juhatuse esimees Toomas Luman. „Ettevõtlusauhindu üle andes tunnustame ja toome eeskujuks parimaid, kuid teiselt poolt väljendame sellega oma lugupidamist kõikide ettevõtjate ja ettevõtlike inimeste suhtes, sõltumata nende tegevusulatusest või valdkonnast,“ ütles Luman.

Parimate ettevõtete tunnustamise pidulikku galat korraldavad Eesti Tööandjate Keskliit, EAS ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoda. Tegu on Eesti suurima ettevõtluskonkursiga, mis toimub era- ja avaliku sektori koostöös.

Jaga uudist