Avaleht / Uudised / Nielsen tunnustas A. Le Coqi tooteid

Nielsen tunnustas A. Le Coqi tooteid

27. märts 2019

Varasemad uudised

Turu-uuringute firma Nielsen selgitas välja Eesti edukaimad 2018. aastal turule tulnud toidu-, joogi- ja esmatarbekaubad. Kõrge tunnustuse pälvis korraga kaks A. Le Coqi toodet.

Möödunud aastal turule toodud A. Le Coq Premium Double Hops figureeris lausa kahes edetabelis, saavutades Eesti edukaimate uute toodete üldarvestuses kolmanda ja lahjade alkohoolsete jookide seas esimese koha. Premium Double Hopsi unikaalsus seisneb selle koostises – see on tugeva maitsega hele õlu, milles on tavalise Premiumiga võrreldes kaks korda rohkem humalaid, kuid vähem alkoholi, ainult 3,5%. Double Hops on näide meie vastutustundlikust tootearendusest õllede kategoorias, kus paralleelselt alkoholivabade õllede valiku suurendamisega pakume ka senisest oluliselt väiksema alkoholisisaldusega õllede valikut.

Mittealkohoolsete jookide arvestuses sai parima uudistoote auhinna sidruni, rohelise tee ja mündi maitsega Vitamineral Detox, mis pakub mõnusat värskendust ning varustab organismi iga päev vajalike vitamiinide ja mineraalainetega. Joogis sisalduv koliin aitab säilitada normaalset maksa talitlust, lisatud vitamiinid, folaat, tsink, magneesium ja seleen aitavad vähendada väsimust ja kurnatust ning toetavad immuunsüsteemi normaalset talitlust.

A. Le Coqi uudistooted on Nielseni korraldatud edukamate uute toodete valimisel olnud võidukad mitu aastat järjest. Nii pälvis 2017. aastal lahjade alkohoolsete jookide kategoorias parima uudistoote auhinna õlu Alexander Dunkel.

Jaga uudist