Avaleht / Uudised / A. Le Coq toob turule uue suvise siidri Fizz Paradise

A. Le Coq toob turule uue suvise siidri Fizz Paradise

4. mai 2011

Varasemad uudised

Eesti siidrituru liider A. Le Coq täiendab siidrite valikut uue eksootilise siidriga Fizz Paradise.

A. Le Coq´i juhi Tarmo Noobi sõnul tõotab algav suvi siidriturul tulla tarbija jaoks vaheldusrikas just tänu laiale ja mitmekülgsele tootevalikule. “Lisaks uuele troopiliste viljade guajaavi-, acai ja kumkvaadimaitselise siidrile Fizz Paradise tõime aprillis turule ka pirnimaitselise alkoholivaba siidri, ” lausus Noop.

Noop lisas, et siider on suvine jook ning tänu laiale valikule on tarbijal võimalik valida omale sobivaim siider kas kodumaiste või eksootiliste puuviljade maitsete seast või eelistada hoopis alkoholivaba siidrit.

Uus guajaavi, kumkvaadi ja acai-marja maitseline Fizz Paradise on pakendatud 0,5 liitrisesse purki. Guajaavid on munaja või pirnja kujuga guajaavipuu viljad. Olenevalt sordist on guajaave nii roheka kui ka kollaka koorega. Kumkvaat on algselt Hiinast pärit väike ploomisuurune tsitruseline, mis sisaldab rikkalikult C-vitamiini ja kaaliumit. Açai-mari on väike ümar mustjaslilla luuvili, mis sarnaneb väliselt mustikaga, kuid maitse meenutab magusa ploomi ja šokolaadi segu.

A. Le Coq on olnud Eesti siidrituru liider alates 1999. aastast, mil siseneti turule kaubamärgiga Fizz. Uuringufirma Nielsen andmetel oli selle aasta veebruaris ja märtsis A. Le Coq’i mahuline turuosa siidrite segmendis 45,7% protsenti.

Jaga uudist