Avaleht / Uudised / A. Le Coq toob turule uue gaasita near water vee Aura Fruit

A. Le Coq toob turule uue gaasita near water vee Aura Fruit

3. juuni 2008

Varasemad uudised

A. Le Coq toob suve alguseks müügile gaasita õuna-viinamarja ja arbuusimaitselised veed Aura Fruit. Uued värvainetevabad veed sisaldavad kontsentreeritud mahla, mis annavad 100 ml kohta 24 kcal ning on tervislikuks alternatiiviks karastusjookidele.

Eesti suurim joogitootja A. Le Coq täiendab Aura veesarja arbuusi ja õuna-viinamarja mahla sisaldavate veedega.
A. Le Coq´i juhi Tarmo Noobi sõnul liigub gaasita near-water vee tarbimine tõusvas trendis ning maitsete ja koostise uuendustega laiendatakse senist tootevalikut. „Mahla sisaldavad veed on uus tase veeriiulitel ning sobib neile, kes mullidega või maitseta vett ei armasta,” ütles Noop. „Samuti sobib ta suurepäraselt alternatiiviks karastusjookidele või kaloririkkamatele mahlajookidele.”

A. Le Coq´i jaoks on tegemist esimeste mahla sisaldavate gaseerimata veedega, millega soovitakse jõuda tarbija eelistatuimate veetoodete hulka. “Algav soe periood toob alati kaasa veeturu märkimisväärse kasvu ning soovime pakkuda võimalikult suurt ja mitmekesist valikut igale maitsele,” lisas Noop.

Uued gaseerimata arbuusi- ja õuna-viinamarja maitselised Aura Fruit veed on pakendatud 0,5 ja 1,5 liitritesse plastpudelitesse ning toote soovituslik hind kauplustes on 8.90 – 9.90 (0,5 l) ja 15.90-16.90 (1,5 l) krooni.

Jaga uudist