Avaleht / Uudised / A. Le Coq toob turule uue Aura Spritzeri

A. Le Coq toob turule uue Aura Spritzeri

1. märts 2008

Varasemad uudised

Eesti suurim joogitootja A. Le Coq toob esimese Eesti ettevõttena turule uue joogi Aura Spritzer’i.

Tegemist on Lääne-Euroopas populaarsesse karastusjoogikategooriasse kuuluva tootega, mis sisaldab üle 30% naturaalset õuna- ja sidrunimahla ning kergelt gaseeritud vett.

A. Le Coq´i Aura Active sarjale lisandub veebruaris täiesti uus joogikategooria Spritzer. Jook sisaldab vähemalt 30% ulatuses naturaalset õuna- ja sidrunimahla ning kergelt gaseeritud vett.

A. Le Coq´i juhi Tarmo Noobi sõnul on tänapäeva turusituatisoonis loomulik, et suurim joogitootja pidevalt laiendab oma sortimenti ning toob tarbijale mõeldes turule uusi joogikategooriaid. “Spritzer on uus tase karastusjookide seas, kuna joogi valmistamisel on kasutatud ainult naturaalset mahla ja vett ning ei ole lisatud mingeid värvaineid,” tõi Noop välja Spritzeri eelised. “Usume, et Spritzerist saab selle suve hitttoode just tänu mahedale ja tervislikule maitsele, mida annab õuna- ja sidrunimahla ning kergelt gaseeritud vee kooslus,” ütles Noop. Noobi sõnul teiste Eesti tootjate poolt seda tüüpi jooki veel ei toodeta.

Spritzeri-tüüpi joogid on laialt tuntust kogunud Saksamaal. Aura Spritzeri mahe õunamahla ja sidruni maitse koos kergelt gaseeritud veega teeb joogist mõnusa janukustutaja, mis sisaldab vaid 27 kalorit 100 ml kohta. Tervisliku õunamahla ning hapuka sidrunimahla sisaldus muudab joogi sobilikuks ka neile, kes traditsioonilisi karastusjooke üldjuhul ei tarbi.

Jaga uudist