Avaleht / Uudised / A. Le Coq toob turule sidrunimaitselise near-water vee Aura Fruit

A. Le Coq toob turule sidrunimaitselise near-water vee Aura Fruit

30. aprill 2010

Varasemad uudised

Eesti suurim joogitootja A. Le Coq täiendab suve alguseks poelettidel pakutavat maitsevete valikut, tuues turule sidrunimaitselise vee Aura Fruit. Uus near-water vesi on õrnalt gaseeritud ning sisaldab naturaalset sidrunimahla.

A. Le Coq’i juhataja Tarmo Noobi sõnul on near-waterite osakaal ettevõtte veesegmendis paari aasta jooksul teinud 10%lise tõusu, moodustades märkimisväärse 23%lise osakaalu. „Near-water vee segmendi kasv näitab tarbijate suurenevat huvi toote vastu, mistõttu soovime pakkuda samas tootegrupis üha uusi maitseid,” selgitas Noop tootearenduse tagamaid. Uue vee sidruni maitse on kõigile tuttav ning enamasti juuakse ka tavalist vett maiste saamiseks sidruni lõiguga.
Near-water veed ehk peaaegu veed on omaette tootegrupp vee ja karastusjookide vahel. Uus sidrunimaitseline Aura Fruit vesi sisaldab vähemalt 3% ulatuses naturaalset sidruni mahla, mis on hea C-vitamiini allikaks. Toote soovituslikuks hinnaks poes on 7,50-7,90krooni 0,5 liitrit ja 13,90-14,50krooni 1,5 liitrit.
Lisaks uue Aura Fruit sidruni veele kuuluvad A. Le Coq’i near-water vete hulka veel tikri, maasika-õuna ja õuna-viinamarja maitselised veed. Neist enimmüüdud on tikrimaitseline Aura Fruit.

Jaga uudist