Avaleht / Uudised / A. Le Coq toob turule ploomisiidri Fizz Yellow Plum

A. Le Coq toob turule ploomisiidri Fizz Yellow Plum

25. september 2008

Varasemad uudised

Eesti siidrituru liider A. Le Coq toob sel nädalal müügile kollase ploomi maitselise siidri Fizz Yellow Plum. Naturaalse õunaveini baasil valmistatud siider on uus värske maitse Eesti siidriturul.

A. Le Coq´i juhi Tarmo Noobi sõnul on siidrituru arendamine A.Le Coqi kui turuliidri kohustus, millega ettevõtte soovib tugevdada oma liidripositsiooni siidrisegmendis ning pakkuda tarbijatele järjekordset maitseelamust. “Usume, et kuldkollaste ploomide magus maitse muudab uue siidri selle sügishooaja hitttooteks,” ütles Noop.

Uus siider on saadaval 0,5-liitristes purkides ja 1,5 liitristes plastpudelites. Fizz Yellow Plum soovituslik hind on 16.90 – 17.90 (0,5 l) ja 35.90 – 36.90 (1,5 l) krooni.

A. Le Coq oli 2007. aastal 48-protsendilise turuosaga Eesti siidrituru liider. Lisaks uuele siidrile Fizz Yellow Plum kuuluvad Fizzi naturaalsete marja- puuviljamaitselise siidrite sarja veel Fizz Sweet Pear, Fizz Blueberry, Fizz Strawberry, Fizz Pear Light, Fizz Raspberry, Fizz Cherry, Fizz Ice ning kuiv siider Fizz Original Dry.

Jaga uudist