Avaleht / Uudised / A. Le Coq toob turule pirnimaitselise Aura Active Spritzeri

A. Le Coq toob turule pirnimaitselise Aura Active Spritzeri

23. märts 2009

Varasemad uudised

Eesti suurim joogitootja A. Le Coq lisab menukasse Aura Active Spritzeri sarja uue pirni maitse. Tegemist on tervisliku karastava joogiga, mis sisaldab vähemalt 15% naturaalset pirnimahla ning kergelt gaseeritud vett.

A. Le Coq´i juhi Tarmo Noobi sõnul on uue joogi näol tegemist juba aasta aega turul olnud menuka Aura Active Spritzeri sarja laiendusega. „Eelmisel kevadel turule toodud õunamaitseline Aura Active Spritzer võeti tarbijate poolt hästi vastu ning jook muutus karastusjookide seas kiiresti populaarseks,” ütles Noop. Noop usub, et Aura Active Spritzeri menu taga on eelkõige naturaalsus, sest jook sisaldab erinevalt traditsioonilistest karastusjookidest vaid mahla ning gaseeritud vett ning joogile ei ole lisatud mingeid värvaineid. „Tarbijad eelistavad jätkuvalt tooteid, mis on naturaalsed ja tervislikud ning seetõttu usume, et ka uus pirni maitse võetakse sarnaselt õuna spritzerile tarbijate poolt hästi vastu,” sõnas Noop.

Spritzeri-tüüpi joogid on laialt tuntust kogunud Saksamaal. Aura Active Spritzeri mahe pirnimahla maitse koos kergelt gaseeritud veega teeb joogist mõnusa janukustutaja, mis sisaldab vaid 44 kcal 100 ml kohta. Tervisliku pirnimahla sisaldus muudab joogi sobilikuks ka neile, kes traditsioonilisi karastusjooke üldjuhul ei tarbi.

Pirnimaitseline Aura Active Spritzer on saadaval 0,5l ja 1,5 l plast-pudelites. 0,5 l joogi hind jääb vahemikku 9.50 – 9.90 krooni ning 1,5 l joogi hind jääb vahemikku 14.90 – 15.90 krooni.

Aura Active tooted aitavad aktiivse elutempoga inimestel täiendada organismi energiavarusid, pakkudes mõnusat janukustutust igal ajahetkel. Mahlajoogid sobivad nii toidu kõrvale, eraldiseisvalt kui ka näiteks peale trenni või füüsilist koormust süsivesikuvajaduse rahuldamiseks.

Jaga uudist