Avaleht / Uudised / A. Le Coq toob turule õunasiidri Fizz Natural Apple

A. Le Coq toob turule õunasiidri Fizz Natural Apple

8. märts 2010

Varasemad uudised

Eesti siidrituruliider A. Le Coq täiendab märtsi alguses toodete valikut, tuues turule Fizz Natural Apple siidri. Tegemist on Eestis seni veel ainulaadse siidriga, mille tootmises kasutatav õunavein on naturaalse maitse tugevdamiseks täiendavalt filtreeritud.

A. Le Coq’i juhi Tarmo Noobi sõnul on ettevõte Eesti siidrituru liider, omades Nielseni andmetel jaemüügiturul 2010 aasta jaanuari seisuga 54,8% suurust turuosa ning on viimase aasta jooksul hoidnud kindlalt liidripositsiooni. „Aastaga oleme suutnud suurendada siidri müügimahte 18% võrra, mis on arvestades möödunud aastat väga hea tulemus,” ütles Noop.
Noobi sõnul on loomulik, et siidrituru liidrina seisab A. Le Coq hea toodete kvaliteedi eest ning on turul suuna rajajaks. „Fizz Natural Apple esindab uut kvaliteeti siidritootmises, mille juures kasutatakse spetsiaalse tehnoloogia abil filtreeritud õunaveini, mis annab joogile kõrge kvaliteedi ning eheda ja puhta maitse,” ütles Noop.
Noobi sõnul on ettevõttel jõulised plaanid ka suurendada siidri eksporti eeskätt Põhjamaadesse. „Ekspordi puhul on pidev tootearendus võtmeküsimuseks ning usun, et uus naturaalne õunasiider pakub välisturgudel kohalikule toodangule tugevat konkurentsi,” on Noop kindel. Lisaks siidri unikaalsele sisule on ettevõte rõhku pannud ka pudeli välimusele. „Sama oluline kui maitsete pidev arendamine on meie jaoks ka pakendi innovatsioon, mistõttu on siider unikaalses vahuveini pudelit meenutavas pudelis,” lisas Noop.
Fizz Natural Apple alkoholisisaldus on 4,7% ning soovituslik jaemüügi hind on 15.90 – 16.90 krooni.

Jaga uudist