Avaleht / Uudised / A. Le Coq toob turule õunamahlaga Arctic spordijoogi

A. Le Coq toob turule õunamahlaga Arctic spordijoogi

17. veebruar 2009

Varasemad uudised

A. Le Coq tõi turule Arctic Sport spordijoogi, mis sisaldab vähemalt 10% ulatuses õunamahla, C ja B-grupi vitamiine ning füüsiliseks koormuseks vajalikke mineraalaineid. Õunamahl spordijoogis on kasulik, sest seal leidub hulganisti vajalikke mineraalaineid ja vitamiine, mis on vajalikud treeningujärgseks taastumiseks.

Maheda õunamahlaga Arctic Sport spordijoogi tarbimine taastab füüsilise koormusega kaotatud energiat ja vedelikku ning on seetõttu sobilik jook inimestele, kes tegelevad nii profispordiga kui ka neile kellele meeldib käia trennis ning tegeleda harrastusspordiga.

Maheda õunamahlaga Arctic Sport spordijoogi tarbimine taastab füüsilise koormusega kaotatud energiat ja vedelikku ning on seetõttu sobilik jook inimestele, kes tegelevad nii profispordiga kui ka neile kellele meeldib käia trennis ning tegeleda harrastusspordiga.

Arctic Sport klubi personaaltreener Ilo Rihvik soovitab spordijooki eelkõige neile, kelle treening kestab üle tunni. „Spordijook tuleks kindlasti kaasa võtta näiteks maratonidele, kus aktiivne liikumine kestab tugevasti üle tunni. Joogis sisalduvad mineraalid, vitamiinid ja süsivesikud turgutavad keha ning aitavad pika treeningu vastu pidada. Samuti aitab spordijoogi tarbimine ära hoida treeningul tekkivat lihaskrampi, mis tekib organismis vedeliku või mineraalainete puudumise tõttu,” soovitab Rihvik.

Rihvik rõhutab, et kindlasti ei tohiks segamini ajada spordijooki energiajoogiga, ning treeningutel ikkagi kasutada selleks ettenähtud spordijooki. „Energiajook annab küll energiat ning võib tunduda, et treeningu ajal on jõudu palju, kuid tegelikult on energiajoogil organismist vett väljutav toime ning võib treeningu ajal kaasa tuua vedeliku puuduse, mis ole kindlasti soovitatav,” sõnas Rihvik.

Õunamahlaga Arctic Sport spordijoogis sisalduvad mineraalid ning B- ja C-grupi vitamiinid aitavad taastada füüsilise koormusega kaotatud energiat ja vedelikku. Joogis sisalduvad iluvitamiinidena tuntud B-grupi vitamiinid (B3, B5, B6, B10), aitavad kaasa naha, juuste ja silmade hea tervise tagamisele. C-vitamiin aitab suurendada organismi vastupanuvõimet haigustele. Õunamahl sisaldab rohkelt vitamiine ja mineraalaineid ja suures koguses pektiini, mis aitab soolestikust mürkaineid eemaldada. Samuti aitavad õunamahlas sisalduvad mineraalained ja vitamiinid kaasa treeningujärgseks taastumiseks.

Arctic Sport Spordijook on Eestis number üks spordijook. A. Le Coq’i hinnangul moodustavad Arctic Sport spordijoogid Eesti spordijookide turust ca 75%. Lisaks spordijookidele kuuluvad A. Le Coq’i mittealkohoolsete jookide tootevalikusse mahlad, nektarid, mahlajoogid, vesi ja karastusjoogid.

Jaga uudist