Avaleht / Uudised / A. Le Coq toob turule jõhvikamaitselise long-drink’i G:N Cranberry

A. Le Coq toob turule jõhvikamaitselise long-drink’i G:N Cranberry

11. veebruar 2011

Varasemad uudised

Eesti suurim joogitootja A. Le Coq täiendab veebruari alguses oma long drink`ide sarja ning toob turule uue jõhvikamaitselise kerge alkohoolse joogi G:N Cranberry.

A. Le Coq’i juhi Tarmo Noobi sõnul alustab ettevõte juba varakult algavaks suveks mõeldud toodete turule toomisega. Esimesena laiendatakse ettevõtte lahjade alkohoolsete jookide tootevalikut tuues turule uue jõhvikamaitselise G:N Cranberry.
Noobi sõnul on jõhvikas ja pohl eestlastele ammu teada ja tuntud marjad, mille värskendav hapukas maitse on läbi aegade Eesti tarbijatele meeldinud. “Näiteks pohlamaitseline vesi ja jõhvika mahlajook on oma kategoorias ühed edukaimad ning usun, et jõhvika maitse saavutab populaarsuse ka longerote seas,” ütles Noop.
Noobi sõnul on A. Le Coq Eesti long-drink’ide turuliider, omades Nielseni andmetel jaemüügiturul 2010 aasta novembri seisuga ligi 53%-list turuosa ning on selles kategoorias püsivalt turuliider. „Edu kohalikul turul on andnud tõuke tutvustamaks long-drink`e ka välisturgudele ning tänaseks on see tootekategooria üks meie olulisemaid ekspordiartikleid,” lisas Noop.
G:N Cranberry alkoholisisaldus on 5,6%. Toodet müüakse 0,33 ja 0,5 liitristes purkides ja 1,5 liitrises plastpudelis.
A. Le Coq long drink’ide sarja kuuluvad lisaks uuele G:N Cranberryle veel G:N Grapefruit, G:N Safari, G:N Safari Sunrise ja G:N Mohhiito.

Jaga uudist