Avaleht / Uudised / A. Le Coq toob turule Figuurisõbrad veed

A. Le Coq toob turule Figuurisõbrad veed

27. märts 2009

Varasemad uudised

A. Le Coq toob turule kaltsiumisisaldusega vaarika ja mustsõstra maitselised Aura Figuurisõbrad veed. Uued veed on valminud koostöös tervislikku eluviisi propageeriva Figuurisõbrad rühmitusega. 1,5 liitrit vett katab 45% inimese päevasest kaltsiumivajadusest.

A. Le Coq´i juhi Tarmo Noobi sõnul on Figuurisõbrad vete näol tegemist populaarse Kaalujälgijate vee järeltulijaga, mis sarnaselt Kaalujälgijate kaubamärgiga tänaseks on turult kadunud. „Kuna Kaalujälgijate vesi oli tarbijate seas niivõrd populaarne, otsustati koostöös Figuurisõpradega valmistada uus samaväärne jook, mis sisaldab piisavas koguses kaltsiumi ning vajalikke mineraale,” kirjeldas Noop uut toodet.

Aura Figuurisõprade vees sisalduv kaltsium aitab kiire elustiili ning sageli tasakaalustamata toidusedeliga inimestel ära hoida kaltsiumipuudusest tulenevaid muresid.

Uued Aura vaarika- ja mustsõstra maitselised veed sisaldavad ühe liitri kohta 250 mg kaltsiumi. 1,5 liitrit kaltsiumiga rikastatud vett katab 45% ulatuses inimese päevasest kaltsiumivajadusest. Vaarika ja mustsõstra maitse neutraliseerib soolade maitseteravuse ja muudab vee meeldivaks. Eriti oluline on kaltsiumisisaldusega vesi naistele, kuna nende kaltsiumivajadus on suurem. Samuti on vesi vajalik ka kõigile figuurihoidjatele, kes ei söö suurtes kogustes piimatooteid.

99% kaltsiumist on luudes ja hammastes, tagades nende tugevuse, ülejäänud osa aga veres ja muudes kudedes. Kui organism ei saa toiduga piisavalt kaltsiumi, muutuvad luud hapraks. Lisaks on kaltsium vajalik lihaste, sealhulgas südamelihaste normaalseks tööks, närviimpulsside edasikandmiseks, ensüümide ja hormoonide sünteesiks ja mitmeteks muudeks otstarveteks. Inimene vajab kaltsiumi kogu eluea jooksul, kuna kaltsium vahetub kudedes pidevalt.

Uued vaarika ja mustsõstra maitselised Aura Figuurisõbrad veed on 1,5 liitritesse plastpudelitesse ning toote soovituslik hind kauplustes on 11.50-11.90 krooni.

Jaga uudist