Avaleht / Uudised / A. Le Coq toob turule energiajoogi Dynami:t Red Energy

A. Le Coq toob turule energiajoogi Dynami:t Red Energy

10. märts 2008

Varasemad uudised

A. Le Coq laiendab energiajoogiportfelli ning toob sel nädalal turule uue energiajoogi Dynami:t Red Energy. Energiajoogi teeb eriliseks värske metsamarja maitse ning guaraana sisaldus, mis aitab vähendada väsimust ning suurendab kontsentratsioonivõimet ja vastupidavust. Ettevõte soovib uue joogi turule toomisega suurendada energiajoogi turuosa 25%-ni.

A. Le Coq’i juhi Tarmo Noobi sõnul on ettevõttel läinud energijaoogi segmendis väga edukalt, saavutades ühe aastaga 20%-lise turuosa. “Oleme tabanud eelmisel aastal turule tulnud Dynami:t energiajoogiga väga hästi tarbijate soove ning maitseid, müües esimese aastaga kokku ligi 2,3 miljonit liitrit jooki,” kommenteeris Noop ettevõtte edu energiajookide segmendis. “Usume, et uus marjamaitseline ja guaraana sisaldusega Dynami:t Red Energy aitab meie turuosa viia kuni 25%-ni,” ennustas Noop Red Energy võidukäiku.

Dynami:t Red Energy’s sisalduv guaraana on Lõuna-Ameerika vihmametsades kasvava liaantaime guaraana-pauliina purustatud seemnetest valmistatud loodustoode. Guaraana sisaldab alkaloide, mis annavad ainele pikaaegse virgutava mõju. Guaraana stimuleerib kesknärvisüsteemi ning aitab ületada tugevat vaimset või kehalist väsimust, säilitades seejuures keskendumisvõime. Guaraana koostisosad kiirendavad südametegevust, tõstavad vererõhku, soodustavad lihaste tegevust ja ergutavad neerude tööd.

Uus energiajook Dynami:t Red Energy sisaldab looduslikku energiat andvat tauriini (300 mg/100ml kohta), kofeiini (35 mg/100 ml kohta), guaraanaekstrakti (15 mg/100l), süsivesikuid ning vitamiine, mis katavad inimese päevase vitamiinivajaduse.
Dynami:t Red Energy tuleb müügile 0,33 l purgis, toote soovitavaks jaehinnaks on 9.90 – 10:90
Dynami:t Red Energy tarbimine annab kohese ergutava efekti, parandab keskendumisvõimet, kiirendab ainevahetust ja kaotab näljatunde.
Dynamit on suunatud eelkõige pingelise töö tegijatele, kes vajavad kohest ergutust väsimuse ja kurnatuse korral.

Dynami:t Red Energy’d ei ole soovitatav tarbida alla 16-aastastel, rasedatel ning kofeiinitundlikel inimestel.

Jaga uudist