Avaleht / Uudised / A. Le Coq toob turule Eesti esimese aedviljamahla ja banaani-pirninektari

A. Le Coq toob turule Eesti esimese aedviljamahla ja banaani-pirninektari

9. veebruar 2012

Varasemad uudised

Eesti mahlaturuliider A. Le Coq toob esimesena Eestis turule 100%-lise Aura aedviljamahla. Uus mahl on valmistatud tomati- ja porgandimahlast, millele on lisatud mitmeid tuntud maitsetaimi nagu seller, sibul, küüslauk ja till. Lisaks laiendab ettevõte Aura nektarite tooteportfelli, tuues turule eksootilise banaani-pirninektari.

Aura Aedviljamahla juures on kasutatud ainulaadset maitsekombinatsiooni ning rõhku on pandud toote tervislikkusele ja heale maitsele. Mahlas sisaldub olulisel määral erinevaid B-grupi vitamiine, mis aitavad organismi varustada energiaga ning on tarvilikud nii närvisüsteemi kui seedeelundkonna funktsioneerimiseks. Lisaks on just Aedviljamahl madala kalorsusega, mis aitab kaasa kehakaalu parema kontrolli all hoidmisele.
Aura banaani-pirninektar sisaldab 50% ulatuses puuviljamahla, mille muudab eriliseks sametine konsistents ning magus banaani-pirni kooslus. Nektarit sobib serveerida nii magusaks vahepalaks kui osana järelroast smuutide koostises.
Aura aedviljamahl ja banaani-pirninektar on osa Aura naturaalsete ja tervislike jookide tooteperekonnast, kuhu kuulub lai valik mahlu, nektareid ja mahlajooke, lisaks veel veed.

Jaga uudist