Avaleht / Uudised / A. Le Coq toob turule Aura metsamarja joogi

A. Le Coq toob turule Aura metsamarja joogi

26. september 2008

Varasemad uudised

Eesti mahlaturuliider A. Le Coq toob sügishooajaks turule Aura metsamarja joogi. Uus sügiseselt marjane jook sisaldab 20% ulatuses naturaalset marjamahla ning on säilitusaineteta.

Aura metsamarja jook on valmistatud 20% ulatuses vaarika-, mustika-, leedri- ja viinamarja mahlast, mille kooslus annab joogile maheda koduse maitse. Uus jook sobib nii toidu kõrvale joomiseks kui ka metsa minnes piknikukorvi pistmiseks.

Metsamarja jook on pakendatud 1 liitrisesse tetrapakki, toote soovituslik hind kaupluses jääb vahemikku 14.90 – 15.90 krooni.

Alates septembri algusest ootab kõiki loodusehuvilisi ja tervisesportlasi täielikult valminud Aura Loodusrada Tabasalu looduspargis. Rada tutvustab jalutajale 19 loodust puudutavat teemaderingi – lindude rännet, metsades elutsevaid putukaid, puude eluringi, samblaid ja samblikke, linde, imetajaid, paljusid maastikke ja kooslusi ning mereelustikku. Kogu Loodusraja pikkus on ligi 6 kilomeetrit, mis kulgeb mööda klindipealselt, läbib laialehise parkmetsa ja mereranna ning lõppeb mõnusal piknikuplatsil, kus on võimalik sõprade või pere seltsis jalgu puhata.

Aura tervislike jookide tooteperekonda kuuluvad mahlad, nektarid, mahlajoogid, jääteed ja veed ning lisaks Aura Fresh, Aura Tropical ja Aura Active sarjad.
Aura mahlasid müüdi 2007 aastal 12,9 miljonit liitrit.

Jaga uudist