Avaleht / Uudised / A. Le Coq on toidufestivali kauplejate koostööpartner

A. Le Coq on toidufestivali kauplejate koostööpartner

10. november 2011

Varasemad uudised

Toidukultuuri festivali “Hea Toidu Festival – Grillfest” korraldaja MTÜ Toidukultuuri eest ja AS A. Le Coq sõlmisid koostöölepingu, mille kohaselt on Eesti juhtiv joogitootja järgmise aasta juuni alguses Pärnus, Vallikääru aasal toimuva toidufestivali kauplejate joogipartneriks.

Festivali korraldaja Auris Rätsepa sõnul sõlmitakse taoline leping A. Le Coqiga juba teist aastat järjest. “A. Le Coqil on Eestis kõige laiahaardelisem joogivalik, mistõttu on ettevõte kogupere-festivalile kõige sobivam partner,” ütles Rätsep ning meenutas, et viimase festivali müügihitiks oli nostalgiahõnguline A. Le Coqi vaadikali.
Rakvere Lihakombinaadi väliürituste partner, EuroCatus OÜ juht Mart Nõmme sõnul annab joogitootja kaasamine Grillfestil osalejatele suure lisaväärtuse. „See on hea uudis festivali toidumüüjatele, sest erinevale tarbijaskonnale pakutavad joogitooted saadakse ühe partneri käest ja lisaks ka vajalikus koguses inventari klientide heaks teenindamiseks”, lausus Nõmm, kes on osalenud alates 1999. aastast kõikidel suurtel Grillfestidel.
A. Le Coq on Eesti suurim joogitootja, kelle toodete sortimendis on 10 tootegruppi, neist suurimad on õlu, vesi, mahl ja karastusjook. A. Le Coqi olulisemateks brändideks on A. Le Coq, Fizz, Aura ja Limonaad.
Toidukultuuri festivali Hea Toidu Festival – Grillfest korraldatakse aastast 1999. Pärnusse, Vallikääru aasale, oodatakse 8.-9. juunil kümneid tuhandeid suuri ja väikeseid toidusõpru, sissepääs on kõigile tasuta. Festivali kohta saab lisainfot kodulehel www.grillfest.ee.

Jaga uudist