Avaleht / Uudised / A. Le Coq tõi turule mandariinimaitselise siidri

A. Le Coq tõi turule mandariinimaitselise siidri

2. november 2009

Varasemad uudised

Eesti siidrituru liider A. Le Coq tõi müügile naturaalse õunaveini baasil valmistatud mandariini maitsega siidri Fizz Mandarin.

A. Le Coq´i juhi Tarmo Noobi sõnul on ettevõte võtnud siidrituru liidrina oma selgeks sihiks täiendada regulaarselt siidrite valikut ja pakkuda uusi maitseelamusi. „Siidrite tootearenduses püüame leida alati võimalikult uudseid ja naturaalseid puuvilja- või marjamaitseid,” ütles Noop. “Uus mandariini maitseline siider on kindlasti värskendav ja eksootiline vaheldus kätte jõudnud külmal ja pimedal ajal,” lisas Noop.

Uus siider on saadaval 0,5 liitristes purkides. Fizz Mandarini orienteeruv jaehind on 14.90 – 16.90. Lisaks uuele mandariini maitsele on Fizzi perekonnas veel pirni, maasika, mustika, kollase ploomi ja õunamaitselised siidrid.
A. Le Coq on olnud Eesti siidrituru liider alates aastast 1999, mil siseneti turule kaubamärgiga Fizz. Uuringufirma Nielsen andmetel oli selle aasta augustis ja septembris A. Le Coq’i mahuline turuosa siidrite segmendis 49,3 protsenti ja rahaline turuosa 45,7 protsenti.

Jaga uudist