Avaleht / Uudised / A. Le Coq täiendab õllekokteilide sarja

A. Le Coq täiendab õllekokteilide sarja

20. aprill 2009

Varasemad uudised

A. Le Coq toob turule uued värskendavad õllekokteilid Beershake Tequila & Citrus ja Beershake Red Berry.

A. Le Coqi juhi Tarmo Noobi sõnul on õllekokteilide segmendil Eestis veel arenguruumi. „Mujal maailmas on õllekokteilide populaarsus kiiresti kasvanud ning lisaks baarides valmistatavatele kokteilidele on jookide valik ka kauplustes tunduvalt laiem,” ütles Noop. Noop lisas, et A. Le Coq on nelja aasta jooksul arendanud õllekokteilide kultuuri tekkimist Eestis nii baarides pakutavate kokkusegatavate õllekokteilide kui ka järjest lisanduvate maitsete näol. „Õllekokteilid on lahjad joogid, mis näitavad erinevaid õllega kombineerimise võimalusi ja on kindlasti mõnusaks vahelduseks tavapärasele õllele. Beershake õllekokteilid on mõeldud eelkõige neile, kes õlut ei joo või kellele ei meeldi õllele omane mõrkjas humalane maitse,” ütles Noop.

Beershake õllekokteilid on kerged ja suviselt lahjad alkohoolsed joogid alkoholisisaldusega 2,9%. Beershake Tequila & Citrus on segu parimast õllest ja sidrunimahlast, millele annab särtsu tequila karge aroom. Beershake Red Berryle annab mõnusa värskendava maitse punarjaste marjade mahla ja kvaliteetse õlle parim kooslus.

Uued õllekokteilid on 0,33 liitristes keeratava korgiga klaaspudelites ning nende soovituslik müügihind kauplustes jääb 10.90 – 11.90 krooni vahele.

Jaga uudist