Avaleht / Uudised / A. Le Coq täiendab õllekokteilide sarja

A. Le Coq täiendab õllekokteilide sarja

26. märts 2010

Varasemad uudised

A. Le Coq’i tooteportfelli lisandus aprilli alguses jõhvika- ja laimimaitseline Beershake õllekokteil. Erinevalt tavapärastest Beershake kokteilidest, on uus jook villitud 0,5 liitrisesse purki.

A. Le Coq’i juhi Tarmo Noobi sõnul on õllekokteili kultuuri Eestis viljeletud juba mõnda aega. „Algselt tõi A. Le Coq õllekokteilid Beer Coloursi näol tuntumatesse pubidesse ja baaridesse, kus valmistatakse kohapeal erinevaid eksklusiivseid õllekokteile,” ütles Noop. Ta lisas, et õllekokteilid on ehe näide õlle tarbimise mitmekülgsusest ning erinevatest kasutusvõimalustest. „Õlu väga mitmekülgne jook, mida saab kasutada nii toidu valmistamisel toitude sees kui miks mitte ka erinevate komponentidega kokku segades juua lahja ja maitsva kokteilijoogina,” lisas Noop.

Noobi sõnul on uus Beershake alternatiiviks baarides ja pubides pakutavate kohapeal valmistatud õllekokteilidele. „Valmis kteili on mugav juua nii kodus kui ka sõpradega väljas, ilma, et peaks vaeva nägema sobiliku maitse kokku segamisel,” ütles Noop. Ta lisas, et Beershake õllekokteil on parajalt lahja ning sobib hästi neile, kes reeglina õlut ei joo või kellele ei meeldi õlle juures mõru maitse.

Beershake õllekokteilid on kerged ja suviselt lahjad alkohoolsed joogid alkoholisisaldusega 2,9%. Uut jõhvika- ja laimimaitselist Beershake õllekokteili on sobilik juua otse purgist kui ka serveerituna koos jääga kokteiliklaasist. Joogi soovituslik hind kauplustes jääb 10.90 – 11.90 krooni vahele. Lisaks uuele joogile kuulub A. Le Coq’i õllekokteilide perekonda veel Beershake Tequila & Citrus ning Beershake Red Berry.

Jaga uudist