Avaleht / Uudised / A. Le Coq siseneb õllekokteilide segmenti, tuues turule Rosé Beershake õllekokteili

A. Le Coq siseneb õllekokteilide segmenti, tuues turule Rosé Beershake õllekokteili

28. mai 2008

Varasemad uudised

A. Le Coq toob müügile uue õllekokteili – A. Le Coq Rosé Beershake. Uus õllekokteil on segu kvaliteetsest õllest ning marjasest mahlast.

 A. Le Coq’i turule jõudev Rosé Beershake on ettevõtte esimene õllekokteil, mida villitakse 0,33 liitrisesse pudelisse. Seni on A. Le Coq’i õlle baasil tehtud õllekokteile pakutud Tallinnas lounge’s Stereo ning Tartus Beer Colors Place’s.

„Õllekokteilid koguvad populaarsust kõikjal Euroopas ning loomulikult tahame ka oma klientidele pakkuda uusi põnevaid jooke, mida õllekokteil kahtlemata on,” kommenteeris uue joogi turuletulekut A. Le Coqi juht Tarmo Noop. „Rosé Beershake on värskendav, kergelt hapukas, mahlane suurepärane suvejook, mis on kindlasti mõnusaks vahelduseks tavapärasele õllele,” sõnas Noop. Noop lisas, et uus kokteil peaks meeldima ka neile, kes tavaliselt õllest väga lugu ei pea. „Õlle maitse mittearmastajatele peaks see samuti sobima. Rose puhul on rõhk ikkagi kokteilil ja seega sobib ta karastavaks vahelduseks kuumal suvepäeval ka meie siidri ja long drink’i fännidele,” soovitas Noop.

A.Le Coq Rosé Beershake on õllekokteil, mida valmistatakse kvaliteetsest õllest ning marjamahlast. Uut kokteili müüakse 0,33l keeratava korgiga klaaspudelis ning selle soovituslik müügihind kauplustes jääb 9.90 – 10.90 krooni vahele.

Jaga uudist