Avaleht / Uudised / A. Le Coq Premium sai jõuludeks pindise purgi

A. Le Coq Premium sai jõuludeks pindise purgi

18. november 2009

Varasemad uudised

Eesti juhtiv õlletootja A. Le Coq pani Eesti müüduima õlle A. Le Coq Premiumi jõuluperioodiks pindisesse purki, suurema mahuga pakendiga kingib ettevõte tarbijatele rohkem toodet hinda tõstmata.

Ettevõtte juhi Tarmo Noobi sõnul oli A. Le Coq õlletehas esimene Eesti joogitootja, kes tõi tänavu kevadel turule pindise pakendi. „Esmalt pakendasime uue mahuga purki Alexandri õlu ja täna on müüginumbrites selgelt näha, et see uuendus kasvatas tugevalt Alexandri populaarsust,” ütles Noop. „Augusti ja septembri tulemustest selgus, et Alexandri pindine pakend oli eraldi tootena esmakordselt kõige müüdum õlletoode Eestis,” lisas Noop.
Tarmo Noop ütles, et jõuluperioodil pakendab A. Le Coq pindisesse purki ka oma esiktoote Premiumi ning võimaldab pühade puhul sama hinna eest pisut suurema koguse. A. Le Coq’i pindine õllepurk võrdub 0,568 liitriga. „Ma arvan, et Premiumi ustavad sõbrad on väikese „ekstra” igati ära teeninud,” naljatles Noop.
Uuringufirma Nielsen andmetel oli A. Le Coq Premium augustis ja septembris 2009 jätkuvalt Eesti müüduim õlu, hõivates brändide lõikes Eesti õlleturul suurimat, 13,7 protsenti mahulist turuosa.

Jaga uudist