Avaleht / Uudised / A. Le Coq lisab tikri ja maasika-õuna maitse Aura Fruit vete sarja

A. Le Coq lisab tikri ja maasika-õuna maitse Aura Fruit vete sarja

23. aprill 2009

Varasemad uudised

A. Le Coq täiendab suve alguseks menukat Aura Fruit maitseveede sarja tikri ja maasika-õuna maitsega. Uued värvainetevabad veed annavad 100 ml kohta 23 kcal ning on tervislikuks alternatiiviks karastusjookidele.

A. Le Coq´i juhi Tarmo Noobi sõnul on lisaväärtustega vete osakaal üha enam veeturul suurenenud. „Gaseeritud või maitsestatud veed moodustavad joogiriiulitel väga suure osa ning uute toodete turuletoomine pakub tarbijatele vaheldust, kuna huvi uute maitsete vastu on jätkuvalt suur,” ütles Noop. Noop lisas, et algamas on joogitööstuse jaoks kõrghooaeg, mistõttu soovitakse tarbijatele janu kustutamiseks pakkuda võimalikult mitmekesist valikut igas segmendis.

Aura Fruit maitseveed kuuluvad near-water vete hulka, mis on oma olemuselt maitsestatud ja magustatud veed ning asuvad vee ja karastusjoogi tootegrupi vahel.

Uued tikri ja maasika-õuna maitselised Aura Fruit veed on pakendatud 0,5 ja 1,5 liitritesse plastpudelitesse ning toote soovituslik hind kauplustes on 7.50-7.90 (0,5 l) ja 13.50-13.90 (1,5 l) krooni.

Jaga uudist