Avaleht / Uudised / A. Le Coq hakkas tootma rohke mahlaga energiajooki Dynami:t Juice

A. Le Coq hakkas tootma rohke mahlaga energiajooki Dynami:t Juice

6. november 2009

Varasemad uudised

AS A. Le Coq tõi turule puuviljamahlaga energiajoogi Dynami:t Juice, mis sisaldab ühtekokku 30% ulatuses naturaalset õuna-, pirni-, mango-, apelsini- ja granadillimahla. Eksootilise maitsega joogile lisavad toniseeriva omaduse looduslikud ženšenn ja guaraana.

A. Le Coq’i juhi Tarmo Noobi sõnul on ettevõte olnud energiajoogi turul ligi kaks aastat ja selle aja jooksul on just Dynami:t sari hoidnud A. Le Coq’i positsiooni turu eesotsas. „Positiivse vastuvõtu valguses tarbijate poolt on ühel joogitootjal veelgi rohkem motivatsiooni täiendada sortimenti eksootilisemaks,” ütles Noop. „Puuviljamahlaga energiajoogi puhul oli peamiseks eesmärgiks pakkuda omanäolisemat ja kindlasti ka maitsvamat vaheldust traditsioonilistele energiajookidele,” lisas Noop.
Uus energiajook Dynami:t Juice sisaldab 30% ulatuses puuviljamahla, looduslikku toonust tõstvat ženšenni, guaraanat ja kofeiini ning vitamiine. Dynami:t Juice’i tarbimine annab kohese ergutava efekti, parandab keskendumisvõimet, kiirendab ainevahetust ja kaotab näljatunde. Dynami:t Juice on suunatud eelkõige pingelise töö tegijatele, kes vajavad kohest ergutust väsimuse ja kurnatuse korral.
Dynami:t Juice tuleb müügile 0,5 liitrises PET pudelis. Toote jaehinnaks on 12.90-13.90 krooni.
A. Le Coq sisenes energiajoogi turule 2007. aastal. 2009. aastal hõivab ettevõtte energiajookide turul teise positsiooni 20%-lise turuosaga.

Jaga uudist