Avaleht / Uudised / A. Le Coq alustas energiajookide tootmist

A. Le Coq alustas energiajookide tootmist

31. jaanuar 2007

Varasemad uudised

Eesti suurim joogitootja A. Le Coq sisenes energiajoogi turule ning tõi müügile energiajoogi Dynami:t. Uue energiajoogi sihtrühmaks on eeskätt pingelise töö tegijad, autojuhid ja nooremad trenditeadlikud inimesed.

A. Le Coq’i juhi Tarmo Noobi sõnul on energiajookide turg Eestis pidevalt ning jõudsalt kasvav ning ettevõtte plaanid on segmendis ambitsioonikad. “On selge, et suurima joogitootjana tahame turu kasvust osa saada,” ütles Noop.

Noop nimetas Dynami:di tugevuseks ning konkurentsieeliseks koostist, maitset ning hinda. „Meie tootearendusmeeskond tegeles antud projektiga üle 3 aasta ning tulemuseks on väga heade maitseomaduste ja organismi ergutavate toimeainete – tauriin, kofeiin- ideaalse kooslusega jook ,” ütles Noop.

Uus energiajook Dynami:t sisaldab looduslikku energiat andvat tauriini (300 mg/100ml kohta), kofeiini (23,7 mg/100 ml kohta), süsivesikuid ning vitamiine, mis katavad inimese päevase vitamiinivajaduse.

Dynami:t’i tarbimine annab kohese ergutava efekti, parandab keskendumisvõimet, kiirendab ainevahetust ja kaotab näljatunde.

Dynami:t on suunatud eelkõige pingelise töö tegijatele, kes vajavad kohest ergutust väsimuse ja kurnatuse korral.

Jaga uudist