Avaleht / Koostöö

Koostöö

Teeme koostööd oma huvirühmadega, et saavutada jätkusuutliku arengu edendamisel laiemat mõju. Meie panus avaldub jätkusuutliku äritegevuse, otseste ja kaudsete töövõimaluste loomise, kohaliku kogukonna tegevustes osalemise ning nende toetamise, vastutustundliku joogikultuuri edendamise ja maksude tasumise kaudu.

Kohalikkus ja tööhõive

Kodumaise tootjana eelistame võimalusel alati kohalikke partnereid, et vähendada transpordi jalajälge ja anda oma panus kaudselt kohalikku tööhõivesse. Innustame oma partnereid ja tarnijaid arenema koos meiega ning väärtustame pikaajalisi usaldusväärseid suhteid.

Õllemuuseum

2022. aastal avasime tehases ainulaadse muuseum-elamuskeskuse Õllemaailm, mille eesmärk on tutvustada maailma ühe vanima joogi traditsioone, ajalugu ja tehnoloogiat kaasaegsel ning külastaja kõiki meeli kaasahaaraval moel. 2023. aastal sai Õllemaailm nominatsiooni parima püsinäituse kategoorias.

Loe lähemalt

Sotsiaalne vastutustundlikkus

Osaleme aktiivselt meie tegevusega seotud organisatsioonide ja erialaliitude tegevuses. Nendeks erialaliitudeks on Eesti Toiduainetööstuse Liit, Eesti Õlletootjate Liit, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, Eesti Maksumaksjate Liit, Eesti Tööandjate Keskliit ja Rohetiiger. Aktiivse osaluse kaudu panustame toidutööstuse pidevasse ja vastutustundlikku arengusse.