Avaleht / Uudised / A. Le Coqi tootmise arendusjuht Rein Sööt kandideerib Eesti toidutööstuse konkursi “Südamega tegija” tiitlile

A. Le Coqi tootmise arendusjuht Rein Sööt kandideerib Eesti toidutööstuse konkursi “Südamega tegija” tiitlile

1. oktoober 2018

Varasemad uudised

Toiduliidu juhtkogu valis juba neljandat aastat järjest välja viis silmapaistvat töötajat, kes on pühendunult panustanud suurema osa oma tööelust toidusektori arendamisesse ja kandideerivad tänavuseks Eesti toidutööstuste südamega tegijaks. Nende viie seas on ka alates 1986. aastast A. Le Coqis töötav tootmise arendusjuht Rein Sööt.

Rein on tegelenud õlletehase arendamisega peaaegu kogu oma elu – seda nii insenerina kui ka tootmise juhina. Tema igapäevatööks on tootmismahtude analüüs, uute tootmistehnoloogiate ja -seadmete kasutuselevõtu planeerimine ning arengukavade ja eelarvete koostamine. Ühtlasi on juba aastaid tema hoole all lisaks A. Le Coqile ka teised Olvi grupi tehased. Reinu jaoks pole kunagi ühtegi lahendamatut probleemi ja tema arengumootoriks on talle loomuomane uudishimu. Reinu kabineti uks on alati avatud ja tema poole võib pöörduda iga töötaja mis tahes murega – keegi ei lahku tema juurest vastuseid või väärt nõuandeid saamata.

Konkursi „Südamega tegija“ selleaastaste nominentidega saab lähemalt tutvuda Toiduliidu Facebooki lehel ja 1.–7. oktoobril sealsamas oma lemmikule ka hääl anda. Seejärel asub nominente taas hindama Toiduliidu juhtkogu, kes valib välja toidutööstuse „Südamega tegija“ tiitli võitja. Võitja puhul hinnatakse lisaks töötaja staaži pikkusele ka seda, kuidas kandidaat on panustanud ettevõtte arengusse, töökeskkonda ja -kollektiivi, kuidas ta on nii enda oskusi arendanud kui ka nooremaid kolleege välja õpetanud. Tiitli saaja kuulutatakse välja 16. oktoobril.

Jaga uudist