Avaleht / Uudised / A. Le Coqi Õllemuuseum ja Kingipood on suletud ning tehase töös tehakse ümberkorraldusi

A. Le Coqi Õllemuuseum ja Kingipood on suletud ning tehase töös tehakse ümberkorraldusi

16. märts 2020

Varasemad uudised

Koroonaviiruse laialdase leviku tõkestamiseks on alates 16. märtsist suletud A. Le Coqi Õllemuuseum ja Kingipood. Samuti on tehtud ümberkorraldusi tehase töös ja külastamises. Piirangud jäävad kehtima kuni 1. maini.

Selleks, et tagada töötajate turvalisus ja kaupluste stabiilne varustatus, on A. Le Coq viinud seoses eriolukorraga sisse tehases ja selle külastamises ümberkorraldusi.

  • Kõik ekskursioonid Õllemuuseumisse ja tehasesse on tühistatud ning territooriumile ei lubata inimesi, kes ei ole seotud tehase tööga. Erandkorras lubatakse tehase territooriumile ainult nimekirja alusel tugiteenuseid pakkuva personali esindajad, näiteks koristajad, ehitajad.
  • Töötajate vahetused logistika- ja tootmisüksustes on korraldatud selliselt, et ühes vahetuses puutuvad kokku vaid kindlad grupid ja vahetustevahelised kokkupuuted on viidud miinimumini.
  • Tootmisruumidesse ja villimistsehhidesse on lubatud siseneda ainult tootmistöötajatel.
  • Strateegilised töökohad on kontoris paigutatud ühekaupa ruumidesse ja töötajad, kel võimalik, töötavad kodus.
  • Tehase territooriumile sõitvatel kaubaautojuhtidel palutakse jääda kabiini, hoida töötajatega distantsi ja oodata valvuri juhiseid.
  • Töötajatel, kelle töökoht on väljaspool tehase territooriumi, on tungiv soovitus töötada kodukontoris. Tühistatud on ka kõik töölähetused ja kohtumised väljaspool ettevõtet.

Eriolukorrast tingitud ümberkorraldused jäävad kehtima kuni 1. maini, kui vahepeal ei otsustata teisiti. Loodame väga mõistvale suhtumisele ja palume vabandust võimalike ebameeldivuste pärast.

Jaga uudist