Avaleht / Uudised / A. Le Coq valiti „Top Tööandja 2024“ uuringus tootmissektoris 3. kohale

A. Le Coq valiti „Top Tööandja 2024“ uuringus tootmissektoris 3. kohale

15. veebruar 2024

Varasemad uudised

top-tööandja

CV.ee iga-aastasel Top Tööandja uuringul pälvis A. Le Coq tootmise valdkonna sektoris auväärse kolmanda koha.

„Meil on siiralt hea meel, et A. Le Coqi on tööandjana märgatud ja leiab juba mitmendat aastat kõrge koha edetabelis. Ma usun, et meie edu aluseks on töötajate isiklik panus. A. Le Coqi eesmärk on pakkuda töötajatele keskkonda, mis inspireerib saavutama parimat tulemust ning kus kõik töötajad on hoitud ja oodatud,“ võttis tunnustuse eduvalemi kokku personali- ja kestliku arengu direktor Katrin Lember.

CV.ee viis mullu 6. detsembrist kuni tänavu 10. jaanuarini läbi iga-aastase Top Tööandja uuringu, mille käigus selgus, kes on just need tööandjad, kelle juures soovitakse enim töötada. Uuring kogus rekordiliselt pea 16 000 vastust.

“Kuigi majanduskeskkond võib hetkel näidata mõningast ebakindlust, teevad tööotsijad üha põhjalikumat eeltööd, uurides tööandjaid hoolikalt enne kandideerimist ja tööpakkumise vastuvõtmist. Ettevõtetel, kes on tunnistatud Top Tööandjaks, avaneb oluline võimalus luua endale konkurentsieelis ning meelitada enda ridadesse tipptegijaid,” rääkis CV.ee müügijuht Indrek Harjak. 

Jaga uudist