Avaleht / Uudised / A. Le Coq pälvis 14. korda Eesti konkurentsivõimelisima toiduainetööstuse tiitli

A. Le Coq pälvis 14. korda Eesti konkurentsivõimelisima toiduainetööstuse tiitli

17. oktoober 2022

Varasemad uudised

13. oktoobril selgusid EASi ja Kredexi ühendasutuse ja Eesti Tööandjate Keskliidu konkursi „Ettevõtluse auhind“ võitjad ning Eesti Kaubandus-Tööstuskoja konkursi „Konkurentsivõime edetabel“ parimad ettevõtted. Eesti konkurentsivõimelisima toiduainetööstusettevõtte tiitel läks juba 14. korda A. Le Coqile.

A. Le Coqi turundusjuhi Katrin Verniku sõnul on tänavune auhind võrreldes varasematega eriliselt suur tunnustus kogu A. Le Coqi meeskonnale. „Ettevõtluskeskkonda tabanud pikk täiuslik torm on korralikult raputanud senist majandusolukorda ja pannud meid otsima lahendusi, kuidas hoida tootmine efektiivse ja kasumlikuna ning seejuures säilitada konkurentsivõime,“ lausus Vernik. „Pälvitud auhind on kinnitus meie töötajate heale tööle, pingutustele ja õigetele otsustele.“

Eesti Kaubandus-Tööstuskoja juhatuse esimehe Toomas Lumani sõnul väärivad kiitust kõik ettevõtlikud inimesed. „Praegu, kui kriisid ikka veel kestavad, on hea võtta hetk ja tõsta esile ettevõtteid, kelle tegevus, saavutused ning ettevõtlikkus väärivad nendes oludes tähelepanu ja tunnustust. Need on ettevõtlusmaastiku tähed, kelle lugu tuleb jagada ning kellelt on palju õppida,“ kinnitas Luman.

Konkurentsivõime edetabel on osa Eesti suurimast ettevõtluskonkursist, mida korraldavad üheskoos kolm organisatsiooni: Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) ning Tööandjate Keskliit.

Tutvu ka „Konkurentsivõime edetabel 2022” teiste võitjatega.

Jaga uudist