Avaleht / Uudised / A. Le Coq on taas suurettevõtete mainekuse edetabeli esikümnes

A. Le Coq on taas suurettevõtete mainekuse edetabeli esikümnes

14. detsember 2023

Varasemad uudised

Foto: Arno Mikkor Kantar Emori juhataja Karin Niinas andis tunnustuse üle A. Le Coqi juhile Jaanus Vihandile. Foto: Arno Mikkor

Uuringufirma Kantar Emor korraldas taas Eesti suurettevõtete maineuuringu. Uuringust selgus, et A. Le Coq kuulub jätkuvalt suurettevõtete maineedetabeli esikümnesse. 

„Mainekamate ettevõtete edetabelis püsimine näitab A. Le Coqi puhul nii ärilist edukust kui ka oskust muutuvate aegade ja tarbijate ootuste kasvuga kaasas käia. Ettevõtte tugeva maine taga on vastutustundlik äri arendamine ja soov pideva innovatsiooni kaudu oma tarbijatele järjest suuremat lisaväärtust pakkuda,“ ütles A. Le Coqi juht Jaanus Vihand.

Kantar Emor mõõdab suurettevõtete tuntust ja mainet igal aastal. Reastamine toimub selle alusel, kui tugevaks inimesed ettevõtet peavad ja kuidas sellesse suhtuvad. Eesti elanike silmis tõusis esimest korda mainekaimaks ettevõtteks Orkla Eesti, esikolmikus on ka Circle K Eesti ja Telia Eesti. Veel kuuluvad esikümnesse Apollo Grupp, Swedbank Eesti, Tere AS, Coop Eesti, Eesti Pagar ja Tallink.  

Loe uuringu kohta lähemalt siit.

Jaga uudist