Avaleht / Uudised / A. Le Coq lööb taas toetajana kaasa Raadio Kuku algatuses „Selge grupijuht“

A. Le Coq lööb taas toetajana kaasa Raadio Kuku algatuses „Selge grupijuht“

4. juuni 2024

Varasemad uudised

3. juunil alustab Raadio Kuku taas traditsiooniks kujunenud kampaaniaga „Selge grupijuht“. Juba 28. aastat kutsub raadiojaam jaanipidulisi kainele mõistusele ning soovib läbi kampaania ennetada joobes juhtimist ja vähendada liiklusohtusid. A. Le Coq on kampaania toetaja olnud viimased kaheksa aastat.

“Joobes juhtimine on ohtlik nii juhile endale kui ka teistele liiklejatele. Kahjuks pole purjuspäi autorooli istumine endiselt kuhugi kadunud,” tõdes raadiojaama peatoimetaja Madis Kimmel. “Ent õnneks annab igal aastal ligi 6000 inimest Kuku kampaanias osaledes lubaduse, et nad seda ei tee ning on seeläbi eeskujuks kõikidele roolikeerajatele.”

Osalema oodatakse kaineid juhte, kes hoolitseks jaanilaupäeval ja jaanipäeval ka selle eest, et keegi tema sõpradest või tuttavatest ülemeelikus tujus ise liiklusesse ei kipuks. Kampaaniaga saab lisaks veebile liituda ka Hiiu Lehe, Saarte Hääle ja Postimees Grupi ajalehetoimetuste klienditeenindustes üle Eesti, täpsem info on leitav SIIN. Kohapeal registreerijad saavad rinnamärgi, autokleepsu ja valida ühe meelepärase alkoholivaba joogi.

Taas toimetab ka A. Le Coqi Facebooki grupp Selge Grupijuht – jaanipäeval 0 kraadi, kus tutvustame erinevaid alkoholivabu jaanijooke ja loosime põnevaid lisaauhindu.

Jaga uudist