A. Le Coq

A. Le Coqi alkoholivaba õlut pakutakse Tartu maratoni rahvaspordiüritustel

25.05.2018

A. Le Coq on käesoleval aastal Tartu maratoni ürituste joogisponsoriks. Kõik Tartu maratoni jooksu-, ratta-, ja rulluisumaratonide lõpetajad saavad valida kosutuseks kas A. Le Coq Premium 0,0% alkoholivaba õlle või Aura vee.

Tartu maratoni ürituste toitlustuse juht Oliver Kivimäe toob Tartu maratoni ja õlletootja partnerlusele paralleeliks näiteid teiste riikide maratonidest, kus alkoholivaba õlut on finišeerijatele pakutud juba päris mitu aastat. “Tartu maratonidel pakume alkoholivaba õlut alates 2016. aastast ja kui alguses eelistati õllele pigem vett, siis äsja lõppenud maastikumaratonil valisid alkoholivaba õlle, ma julgen öelda, tubli pooled osalejatest. On aru saada, et see on trend, mis kasvab, aga kindlasti vajab see veelgi enam teavitustööd.”

Sama meelt on A. Le Coqi turundusjuht Katrin Vernik, kelle sõnul oli mõni aasta tagasi Tartu maratoni üritustega koostöö alustamine julgussamm, milleks andis kindlust muu maailma praktika. “Alkoholivaba õlut on tegelikult spordiüritustel juba kümneid aastaid pakutud. Näiteks sellised suured suusamaratonid nagu Vasaloppet ja Dolomotenlauf või Berliini rulluisu- ja jooksumaraton,” toob Vernik näiteid.

Eesseisvad võistlused:

  1. Tartu rattaralli 27. mail
  2. Tartu rulluisumaraton 16. augustil
  3. Tartu rattamaraton 16. septembril

 

Tere tulemast A. Le Coqi maailma

Kinnitan, et olen vähemalt 18-aastane