A. Le Coq

Tootmine

Amet Nimi Telefon E-mail
Tootmisdirektor Tiimar Tartes 744 9805 tiimar.tartes[ät]alecoq.ee
Tehnoloogia- ja arendusjuht Tarmo Laht 744 9803 tarmo.laht[ät]alecoq.ee
Õllemeister Lauri Lipping 744 9834 lauri.lipping[ät]alecoq.ee
Kvaliteedijuht Terje Kalk 744 9815 terje.kalk[ät]alecoq.ee
Labori juhataja Karin Tiido 744 9714 karin.tiido[ät]alecoq.ee
Tootmise laojuhataja Boris Kirs 513 4303 boris.kirs[ät]alecoq.ee
Projektijuht Toomas Arro 744 9771 toomas.arro[ät]alecoq.ee
Tehnikajuht Aleksander Kibal 744 9787 aleksander.kibal[ät]alecoq.ee
Energeetika projektijuht Argo Normak 5309 8116 argo.normak[ät]alecoq.ee
Reola tootmisüksus
Tootmisjuht Toomas Tiirik 739 0411 toomas.tiirik[ät]alecoq.ee

Tere tulemast A. Le Coqi maailma

Kinnitan, et olen vähemalt 18-aastane