Proteiini 28 g

Mõnus iirisemaitseline proteiinijook on puhtast piimast valmistatud kõrge valgusisaldusega vahepala. Proteiinijoogile ei ole lisatud suhkrut. Laktoosi- ja gluteenivaba jook on mugavas ready-to-use korgiga pakendis.

Proteiine ehk valke on vaja selleks, et kudesid taastada ja ehitada. Kui eesmärgiks on kaalu langetada, siis aitavad proteiinid säilitada lihasmassi. Päevas soovitatakse tarbida keskmiselt 1 grammi proteiini ehk valku iga 1 kilogrammi kehakaalu kohta. Sportlikult aktiivsem inimene, kellel on kiirem ainevahetus ja suurem lihasmass, võiks tarbida päevas 2,5 grammi proteiini iga oma kehakaalu kilo kohta.

Kellele ja milleks on proteiinijook mõeldud?

  • Proteiinijook sobib füüsiliselt aktiivsetele inimestele vahepalaks enne trenni või taastumiseks pärast seda. See võib olla ka lihtsalt valgurikas vahepala pikal matkal või tööpäeval.
  • Eriti hästi sobib proteiinijook väikese kehakaaluga ning gluteeni- või laktoositalumatusega inimestele valgunormi täitmiseks.
  • Mugav pakend võimaldab jooki kaasa võtta kõikjale: treeningusaali, võistlustele, matkale, tööle, kooli. Arctic Sport proteiinijook on tõhus valguallikas ja sobib iga elustiili juurde.

KOOSTISOSAD:

D-vitamiiniga laktoosivaba piim (93%); piimavalk; lõhna- ja maitseained; sool; happesuse regulaator – kaaliumtsitraat; stabilisaator – karrageen; magusained – K-atsesulfaam, sukraloos.

100 ml toodet sisaldab keskmiselt:

Energiasisaldus 251 kJ / 60 kcal
Rasvad 0,6 g
millest küllastunud rasvhapped 0,4 g
Süsivesikud 4,9 g
millest suhkrud 4,9 g
Kiudained 0 g
Valgud 8,5 g
Sool 0,2 g
Vitamiinid / Mineraalid / Laktoos
Vitamiin D 0,8 μg
Riboflaviin (B2) 0,2 mg
Vitamiin B12 0,4 μg
Kaltsium 188 mg
Laktoos < 0,01 g

Pakendid