A. Le Coq

Logistika

Amet Nimi Telefon E-mail
Logistika- ja ostudirektor Erki Lehiste 744 9711 erki.lehiste[ät]alecoq.ee
Logistik Anu Peerandi 746 1210 anu.peerandi[ät]alecoq.ee
Logistik Anneli Buhrot 746 1220 anneli.buhrot[ät]alecoq.ee
Ekspordilogistik Loore Kreisberg 744 9722 loore.kreisberg[ät]alecoq.ee
Ekspordilogistik Monika Millend 746 1224 monika.millend[ät]alecoq.ee
Valmistoodangu lao juhataja Priit Männik 746 1202 priit.mannik[ät]alecoq.ee
Taaraspetsialist Kristi Michelson 744 9792 kristi.michelson[ät]alecoq.ee
Pretensioonide vastuvõtja Urve Tobreluts 746 1222 urve.tobreluts[ät]alecoq.ee
Vanemarveametnik Garmen Kallion 746 1211 garmen.kallion[ät]alecoq.ee