Ole sõber iseendale, oma lähedastele ja oma sõpradele. Kutsume üles pidutsevaid seltskondi valima endi seast selge grupijuhi, kes jaanilaupäeval ja jaanipäeval oleks oma sõpruskonnas kaineks juhiks ning hoolitseks ka selle eest, et keegi tema sõpradest või tuttavatest ülemeelikus tujus rooli ei istuks. Nii jääb jaanipäev meelde kui rõõmupäev!

Pärast registreerimist ilmub sinu Facebooki seinale tunnistus. See annab su sõpradele teada, et sa oled sel jaanipäeval selge grupijuht ja sinu autosse on jaaniõhtul turvaline istuda. Liitu ka Facebooki grupiga Selge grupijuht – jaanipäeval 0 kraadi. Liitujatele jagame näpunäiteid alkoholivabade jookide kohta ja loosime välja lahedaid pusasid.

A. LE COQ PREMIUM ALKOHOLIVABA

A. Le Coq Premiumi alkoholivabas versioonis on säilinud Premiumile omane pehme maitse tänu erilisele valmistamisviisile. Vaakumaurustamise meetod võimaldab õllest alkoholi välja aurustada madalal temperatuuril, nii ei saa õlle maitseomadused protsessi käigus kannatada ning ka alkoholivabas õlles on alles Premiumi hea ja pehme maitse.

Alkoholivaba Premiumi 0,33 l pudelis on vaid 87 kilokalorit. B-vitamiinide sisaldus teeb alkoholivabast õllest ka sobiva spordijoogi, mis aitab pärast füüsilist pingutust kiiresti taastuda.

A. LE COQ FASSBRAUSE

Proovi ka A. Le Coq Fassbrauset! See on kerge sidrunimaitsega naturaalselt kääritatud jook, mis on valmistatud alkoholivabast õllest ja sidrunimahlast. Jook sisaldab hulgaliselt vajalikke B-grupi vitamiine. Fassbrause on hea ja tervislik alternatiiv karastusjookidele, olles mõnusalt värskendav ning kustutades suurepäraselt janu.