A. Le Coq

Kriitilised edutegurid

A. Le Coq on olnud aastakümneid Eesti kõige konkurentsivõimelisem toidutööstusettevõte, mis on innustanud meid sõnastama ja hoidma püsivalt silme ees neid tegevusi, mida hästi tehes on võimalik turul saavutada ja hoida püsivalt konkurentsieelist.

Oleme avatud innovatsioonile ning usume, et juhtiva joogitootjana saame pakkuda inspiratsiooni teistele ettevõtetele, kuidas sõnastada oma äri ja valdkonna kriitilisi edutegureid ning neist juhinduda. Oleme enda jaoks kirja pannud kõige olulisemad edutegurid.

 1. Kvaliteet
  See on pilet turule, mis hõlmab A. Le Coqis nii toote kui ka teeninduse kvaliteeti moodsa tehnoloogia kasutamise ja arendamise kaudu ning juhtimise enda kvaliteeti. A. Le Coqi juhtimissüsteem on sertifitseeritud rahvusvahelise standardi ISO 9001:2015 nõuetele vastavalt.
 2. Turundus
  Turunduse eesmärk on tekitada nõudlust meie tooteportfellis olevate toodete järele. Meie siht on tugevdada ettevõtte ja selle kaubamärkide mainet. A. Le Coqi turunduse eesmärk on olla väljapaistev ja innovatiivne.
 3. Tootearendus
  A. Le Coqi tooteportfellis on üle 14 tooterühma. Kõigis neis rühmades keskendume nii põhibrändi kui ka uute kontseptsioonide arendamisele. Olulised märksõnad on tervislikkus, mugavus ja keskkonnahoidlikkus.
 4. Kliendisuhted
  Ettevõte müüb oma tooteid lõpptarbijale edasimüüjate kaudu, mistõttu on heade, ausate ja vastastikku kasulike koostöövormide arendamine meie jaoks pikaajalise ning tulemusliku kliendisuhtluse alus. A. Le Coqi kliendid on meie toodete parimad soovitajad lõpptarbijale.
 5. Töötajate motiveeritus
  Meie A. Le Coqis usume, et motiveeritud töötaja on pühendunud töötaja. Pöörame suurt tähelepanu töötajate arendamisele ja parima töökeskkonna loomisele, luues võimalusi töötajail ettevõtte arengus kaasa rääkida.
 6. Tiimitöö
  Teame, et üksinda ei ole me nii tugevad kui üheskoos. Seetõttu kasutame A. Le Coqis tiimitööd sünergia saavutamiseks ja pidevaks arenguks. Tiimide selged eesmärgid tagavad ettevõtte kiire arengu ja probleemide parima lahenduse.
 7. Efektiivsus
  Keskkond meie ümber muutub pidevalt, mistõttu täiustame A. Le Coqi äriprotsesse, kasutades selleks uuenenud tehnoloogiat ja arendades töötajaid.
 8. Avatud hoiak
  Meie eesmärk on olla avatud nii väljapoole, ühiskonnale, kui ka sissepoole, oma töötajatele. A. Le Coq ei halvusta konkurente. Me oleme valmis õppima kogemustest.
 9. Keskkonnaalane vastutustundlikkus
  Igapäevategevuses lähtume A. Le Coqis äritegevust toetavast eesmärgist muuta keskkond meie ümber puhtamaks ning teha selle lubaduse nimel pidevaid pingutusi. Me investeerime uutesse säästlikesse tehnoloogiatesse, taaskasutusse ning keskkonnahoidlikumatesse pakenditesse ja toodetesse.
 10. Kiirus
  Halb uudis: ükskõik, mida me täna teeme, oleksime pidanud seda tegema juba eile.
  Hea uudis: ükskõik, mida meie konkurent täna teeb, oleks ta pidanud seda tegema juba eile.

Tere tulemast A. Le Coqi maailma

Kinnitan, et olen vähemalt 18-aastane