A. Le Coq

Tootmine

Amet Nimi Telefon  E-mail
Peaõllemeister Tarmo Laht 7 449 803  tarmo.laht[ät]alecoq.ee
Kvaliteedijuht Merje Schmeimann 7 449 815  merje.schmeimann[ät]alecoq.ee
Laboratooriumi juhataja Karin Tiido 7 449 714  karin.tiido[ät]alecoq.ee
Projektijuht Toomas Arro 7 449 771  toomas.arro[ät]alecoq.ee
Tehnikajuht Aleksander Kibal 7 449 787  aleksander.kibal[ät]alecoq.ee
Tootmisoperatsioonide juht Argo Normak 7 449 805  argo.normak[ät]alecoq.ee
Reola tootmisüksus
Tootmisjuht Toomas Tiirik 7 390 411  toomas.tiirik[ät]alecoq.ee

 

merje.schmeimann[ät]alecoq.eeKontaktid

 

Tere tulemast A. Le Coqi maailma

Kinnitan, et olen vähemalt 18-aastane