A. Le Coq

Tootmine

Amet Nimi Telefon  E-mail
Peaõllemeister Tarmo Laht 744 9803  tarmo.laht[ät]alecoq.ee
Õllemeister Lauri Lipping 744 9834  lauri.lipping[ät]alecoq.ee
Kvaliteedijuht Terje Kalk 744 9815  terje.kalk[ät]alecoq.ee
Labori juhataja Karin Tiido 744 9714  karin.tiido[ät]alecoq.ee
Projektijuht Toomas Arro 744 9771  toomas.arro[ät]alecoq.ee
Tehnikajuht Aleksander Kibal 744 9787  aleksander.kibal[ät]alecoq.ee
Tootmisoperatsioonide juht Argo Normak 744 9805  argo.normak[ät]alecoq.ee
Reola tootmisüksus
Tootmisjuht Toomas Tiirik 739 0411  toomas.tiirik[ät]alecoq.ee

 

Tere tulemast A. Le Coqi maailma

Kinnitan, et olen vähemalt 18-aastane