A. Le Coq

Müük

 Amet Nimi Telefon E-mail
 Müügidirektor Rando Mõrd 6 141 522 rando.mord[ät]alecoq.ee
Tallinna esinduse müügiassistent Kristiina Raap 6 141 521 kristiina.raap[ät]alecoq.ee
 Vanemmüügiassistent Viiu Kuusik 7 449 770 viiu.kuusik[ät]alecoq.ee
 Müügiassistent Ragne Saarekivi 7 449 799 ragne.saarekivi[ät]alecoq.ee
 Jaemüügi arendusjuht Turven Treu 515 1821 turven.treu[ät]alecoq.ee
 Müügiarenduse analüütik Charles Villmann 7 449 746 charles.villmann[ät]alecoq.ee
 Võtmekliendihaldurid
 Võtmekliendihaldur Dmitri Iljušin 505 1131 dmitri.iljushin[ät]olvi.fi
 Võtmekliendihaldur Mart Linsi 551 3231 mart.linsi[ät]alecoq.ee
 Võtmekliendihaldur Margus Nõupuu 504 0782 margus.noupuu[ät]alecoq.ee
 Võtmekliendihaldur Margus Meius 516 2354 margus.meius[ät]alecoq.ee
 Ida-Eesti müügijuht Priit Taal 516 0726 priit.taal[ät]alecoq.ee
 Müügiesindaja Ülo Karpov 503 9927 ulo.karpov[ät]alecoq.ee
 Müügiesindaja Raul Logina 504 0836 raul.logina[ät]alecoq.ee
 Müügiesindaja Enn Ratas 5346 1741 enn.ratas[ät]alecoq.ee
 Müügiesindaja Toomas Liiv 5037035 toomas.liiv[ät]alecoq.ee
 Müügiesindaja Janek Piho 522 6252 janek.piho[ät]alecoq.ee
 Müügiesindaja Hille Rämmal 516 6847 hille.rammal[ät]alecoq.ee
 Müügiesindaja Rando Logina 507 1593 rando.logina[ät]alecoq.ee
 Müügiesindaja Anti Erisalu 5366 6106 anti.erisalu[ät]alecoq.ee
 Paigutaja Enno Kippasto 526 8982 enno.kippasto[ät]alecoq.ee
 Paigutaja Egert Maasik 5804 9762 egert.maasik[ät]alecoq.ee
 Paigutaja Karl Viimsalu 5198 1160 karl.viimsalu[ät]alecoq.ee
 Horeca* müügijuht Andrus Henga 503 9928 andrus.henga[ät]alecoq.ee

 Müügiesindaja

(Tallinn, kesklinn; Harjumaa)

Imre Korb 512 2351 imre.korb[ät]alecoq.ee

 Müügiesindaja

(Tallinn, kesklinn, vanalinn)

Egon Viik 523 3534 egon.viik[ät]alecoq.ee

 Müügiesindaja

(Harjumaa, Tallinn, Haapsalu, Hiiumaa)

Kristjan Põllu 5341 7840 kristjan.pollu[ät]alecoq.ee

 Müügiesindaja

(Lõuna-Eesti, Tartu, Viljandi)

Mait Massakas 550 7697 mait.massakas[ät]alecoq.ee
 Müügiesindaja (Ida-Virumaa) Aivar Aalmann 503 9926 aivar.aalmann[ät]alecoq.ee

 Müügiesindaja

(Tartu, Järvamaa)

Andrus Aalmann 502 3327 andrus.aalmann[ät]alecoq.ee

 Müügiesindaja

(Pärnu, Saaremaa)

Kaido Kuldkepp 503 9923 kaido.kuldkepp[ät]alecoq.ee
 Müügiseadmete hooldusjuht Kaarel Tuulis 5645 6601 kaarel.tuulis[ät]alecoq.ee
*Hotellid-Restoranid-Catering, suvemüük
 Lääne-Eesti müügijuht Indrek Raba 5341 3930 indrek.raba[ät]alecoq.ee
 Müügiesindaja Mart Eboldt 527 9410 mart.eboldt[ät]alecoq.ee
 Müügiesindaja Mart Erlenhein 5300 3445 mart.erlenhein[ät]alecoq.ee
 Müügiesindaja Tarmo Ollema 5345 2203 tarmo.ollema[ät]alecoq.ee
 Müügiesindaja Janar Kähari 510 6843 janar.kahari[ät]alecoq.ee
 Müügiesindaja Indrek Neimann 5016249 indrek.neimann[ät]alecoq.ee
 Müügiesindaja Erki Oppe 516 4446 erki.oppe[ät]alecoq.ee
 Müügiesindaja Igor Ignatenko 503 9922 igor.ignatenko[ät]alecoq.ee
 Müügiesindaja Kalev Tark 5326 8676 kalev.tark[ät]alecoq.ee
 Paigutaja Andre Korjus 5340 3487 andre.korjus[ät]alecoq.ee
 Paigutaja Oliver Tubli 53 066 236 oliver.tubli[ät]alecoq.ee
 Paigutaja Calvin Kull 50 39 925 calvin.kull[ät]alecoq.ee
 Paigutaja Juri Volkov 51 980 115 juri.volkov[ät]alecoq.ee
 Paigutaja Tjorn Treu 53 045 936 tjorn.treu[ät]alecoq.ee
 Paigutaja Meelis Maalder 53 850 511 meelis.maalder[ät]alecoq.ee
 Paigutaja Risto Kütt 51 21 998 risto.kutt[ät]alecoq.ee
 Paigutaja Gunnar Laumets 58 866 422 gunnar.laumets[ät]alecoq.ee
 Paigutaja Erik Loodus 51 921 772 erik.loodus[ät]alecoq.ee
 Paigutaja Vahur Sepp 58 651 816 vahur.sepp[ät]alecoq.ee
 Paigutaja Henri Birk 5 221 598 henri.birk[ät]alecoq.ee

 

Tere tulemast A. Le Coqi maailma

Kinnitan, et olen vähemalt 18-aastane