A. Le Coq

Müük

 Amet Nimi Telefon E-mail
 Müügidirektor Rando Mõrd 6 141 522 rando.mord[ät]alecoq.ee
 Tallinna esinduse sekretär Kristiina Raap 6 141 521 kristiina.raap[ät]alecoq.ee
 Müügispetsialist Viiu Kuusik 7 449 770 viiu.kuusik[ät]alecoq.ee
 Jaemüügi arendusjuht Turven Treu 515 1821 turven.treu[ät]alecoq.ee
 Müügiarenduse analüütik Maige Hämäläinen 6 141 521 maige.hamalainen[ät]alecoq.ee
 Vanemmüügisekretär Epp Noorvee 7 449 888 epp.noorvee[ät]alecoq.ee
Kõned vastaja (tehase) arvel lauatelefonilt

800 4949 /

fax:
7 449 760

tellimus[ät]alecoq.ee
 Müügisekretär Maarika Portnova 7 449 737 maarika.portnova[ät]alecoq.ee
 Müügisekretär Katrin Kohv 7 449 777 katrin.kohv[ät]alecoq.ee
 Müügisekretär Aire Aava 7 449 778 aire.aava[ät]alecoq.ee
 Müügisekretär Signe Viira 7 449 880 signe.viira[ät]alecoq.ee
 Suurklientide müügijuht Mart Linsi 551 3231 mart.linsi[ät]alecoq.ee

Müügiesindaja

(Tallinn, Selveri kauplused)

Mart Eboldt 527 9410 mart.eboldt[ät]alecoq.ee

Müügiesindaja

(Tallinn, Rimi kauplused)

Indrek Raba 5341 3930 indrek.raba[ät]alecoq.ee

Müügiesindaja

(Tallinn, Prisma ja Coop kauplused )

Gunnar Laumets 5886 6422 gunnar.laumets[ät]alecoq.ee

Müügiesindaja

(Pärnu, Selveri ja Rimi kauplused)

Kalev Tark 5326 8676 kalev.tark[ät]alecoq.ee

Müügiesindaja

(Lõuna-Eesti, Selveri, Rimi ja Prisma kauplused)

Janek Piho 522 6252 janek.piho[ät]alecoq.ee
Paigutaja (Tallinn) Juri Volkov 5198 0115 juri.volkov[ät]alecoq.ee
Paigutaja (Tallinn) Meelis Maalder 5385 0511 meelis.maalder[ät]alecoq.ee
Paigutaja (Tallinn) Vitali Vinogradov 5865 1816 vitali.vinogradov[ät]alecoq.ee
Paigutaja (Tallinn) Risto Kütt 515 8543 risto.kutt[ät]alecoq.ee
Paigutaja (Tartu) Egert Maasik 5804 9762 egert.maasik[ät]alecoq.ee
Paigutaja (Tallinn) Tjorn Treu 5300 3445 tjorn.treu[ät]alecoq.ee
Lõuna-Eesti müügijuht Priit Taal 516 0726 priit.taal[ät]alecoq.ee

Müügiesindaja

(Viljandimaa, Paide, Järvamaa)

Enn Ratas 5346 1741 enn.ratas[ät]alecoq.ee
Müügiesindaja (Lääne-Virumaa) Toomas Liiv 503 7035 toomas.liiv[ät]alecoq.ee
Müügiesindaja (Võrumaa, Põlvamaa) Ülo Karpov 503 9927 ulo.karpov[ät]alecoq.ee
Müügiesindaja (Jõgeva- ja Tartumaa) Rando Logina 507 1593 rando.logina[ät]alecoq.ee
Müügiesindaja (Valgamaa) Raul Logina 504 0836 raul.logina[ät]alecoq.ee
Müügiesindaja (Tartu) Hille Rämmal 516 6847 hille.rammal[ät]alecoq.ee
Müügiesindaja (Ida-Virumaa) Anti Erisalu 5366 6106 anti.erisalu[ät]alecoq.ee
Paigutaja (Tartu) Enno Kippasto 526 8982 enno.kippasto[ät]alecoq.ee
Paigutaja (Tartu) Valmar Kala 518 3987 valmar.kala[ät]alecoq.ee
Paigutaja (Ida-Virumaa) Karl Viimsalu 5198 1160 karl.viimsalu[ät]alecoq.ee
 Horeca* müügijuht Andrus Henga 503 9928 andrus.henga[ät]alecoq.ee

Müügiesindaja

(Tallinn, kesklinn; Harjumaa)

Imre Korb 512 2351 imre.korb[ät]alecoq.ee

Müügiesindaja

(Tallinn, kesklinn, vanalinn)

Egon Viik 523 3534 egon.viik[ät]alecoq.ee

Müügiesindaja

(Harjumaa, Tallinn, Haapsalu, Hiiumaa)

Kristjan Põllu 5341 7840 kristjan.pollu[ät]alecoq.ee

Müügiesindaja

(Lõuna-Eesti, Tartu, Viljandi)

Mait Massakas 550 7697 mait.massakas[ät]alecoq.ee
Müügiesindaja (Ida-Virumaa) Aivar Aalmann 503 9926 aivar.aalmann[ät]alecoq.ee

Müügiesindaja

(Tartu, Järvamaa)

Andrus Aalmann 502 3327 andrus.aalmann[ät]alecoq.ee

Müügiesindaja

(Pärnu, Saaremaa)

Kaido Kuldkepp 503 9923 kaido.kuldkepp[ät]alecoq.ee
Müügiseadmete hooldusjuht Kaarel Tuulis 5645 6601 kaarel.tuulis[ät]alecoq.ee
*Hotellid-Restoranid-Catering, suvemüük
Lääne-Eesti müügijuht Margus Nõupuu 504 0782 margus.noupuu[ät]alecoq.ee
Müügiesindaja (Pärnu) Villu Kustasoo 503 9925 villu.kustassoo[ät]alecoq.ee
Müügiesindaja (Pärnumaa) Igor Ignatenko 503 9922 igor.ignatenko[ät]alecoq.ee
Müügiesindaja (Hiiumaa) Tarmo Ollema 5345 2203 tarmo.ollema[ät]alecoq.ee
Müügiesindaja (Saaremaa) Janar Kähari 510 6843 janar.kahari[ät]alecoq.ee
Põhja-Eesti müügijuht Margus Meius 516 2354 margus.meius[ät]alecoq.ee

Müügiesindaja

(Tallinn: Lasnamäe; Kehra, Loksa, Peterburi tee)

Aivar Vigur 506 3502 aivar.vigur[ät]alecoq.ee

Müügiesindaja

(Tallinn: Kesklinn; Tartu mnt, Kose, Viimsi)

Indrek Neimann 5016249 indrek.neimann[ät]alecoq.ee

Müügiesindaja

(Tallinn: Nõmme, Mustamäe; Rapla, Kohila, Laagri)

Mart Erlenhein 5300 3445 mart.erlenhein[ät]alecoq.ee
Müügiesindaja (Tallinn) Erki Oppe 516 4446 erki.oppe[ät]alecoq.ee
Paigutaja (Tallinn) Andre Korjus 5340 3487 andre.korjus[ät]alecoq.ee

Tere tulemast A. Le Coqi maailma

Kinnitan, et olen vähemalt 18-aastane