A. Le Coq

Logistika

Amet Nimi Telefon E-mail
Logistika- ja ostudirektor Erki Lehiste 7 449 711 erki.lehiste[ät]alecoq.ee
Logistik Anu Peerandi 7 461 210 anu.peerandi[ät]alecoq.ee
Logistik Rauno Kauts 7 461 220 rauno.kauts[ät]alecoq.ee
Ekspordilogistik Joel Blumberg 7 449 722 joel.blumberg[ät]alecoq.ee
Ekspordilogistik Monika Millend 7 461 224 monika.millend[ät]alecoq.ee
Valmistoodangu lao juhataja Priit Männik 7 461 202 priit.mannik[ät]alecoq.ee
Taaralao juhataja Kristi Michelson 7 449 792 kristi.michelson[ät]alecoq.ee
Pretensioonide vastuvõtja Anneli Buhrot 7 461 222 anneli.buhrot[ät]alecoq.ee
 Vanemarveametnik Garmen Kallion 7 461 211 garmen.kallion[ät]alecoq.ee