A. Le Coq

Administratsioon

Amet Nimi Telefon E-mail
Juhataja Tarmo Noop 7 449 711 info[ät]alecoq.ee
Sekretär Katre Kurvits 7 449 711 info[ät]alecoq.ee
Administratsioonidirektor Katrin Lember 7 449 743 katrin.lember[ät]alecoq.ee
Pearaamatupidaja Marika Korol 7 449 715 marika.korol[ät]alecoq.ee
Raamatupidaja (kliendid) Evi Pruuli 7 449 752 evi.pruuli[ät]alecoq.ee
Raamatupidaja (hankijad) Ljudmila Hüneva 7 449 812 ljudmila.huneva[ät]alecoq.ee
Jurist Teet Soomre 7 449 756 teet.soomre[ät]alecoq.ee
Energeetika- ja haldusjuht Argo Normak 7 449 716 argo.normak[ät]alecoq.ee
IT-juht Jaan Oder 7 449 745  jaan.oder[ät]alecoq.ee
Turvaspetsialist Dmitri Goidin 7 449 808 dmitri.goidin[ät]alecoq.ee
Personalispetsialist Lea Pilvet 7 449 758 lea.pilvet[ät]alecoq.ee
Personalispetsialist Ketlin Kuusmann 7 449 781 ketlin.kuusmann[ät]alecoq.ee
Sisekommunikatsiooni spetsialist Mikk Kirikal 7 449 726 mikk.kirikal[ät]alecoq.ee
Krediidiosakonna juhataja Riina Urvik 7 449 753  riina.urvik[ät]alecoq.ee
Töökeskkonnaspetsialist Aune Praks 7 449 750 aune.praks[ät]alecoq.ee
Muuseumi juhataja Mart Haldma 7 449 713 mart.haldma[ät]alecoq.ee

 

Tere tulemast A. Le Coqi maailma

Kinnitan, et olen vähemalt 18-aastane